Ημερομηνία Σάβ Απρ 20, 2024 1:45 am
Text Size

Οργάνωση πτήσεων / μετακινήσεων

κιθαιρώνας ΣΚΔ?

Που θα πετάξουμε, πότε και πως θα πάμε εκεί

Συντονιστής: Moderators

κιθαιρώνας ΣΚΔ?

Δημοσίευσηαπό cloud_constructor » Παρ Φεβ 27, 2009 2:14 pm

Και σαν μη γνωστης της περιοχής κιθαιρώνα κτλ και βλεποντας την καταπληκτικη ευκαιρια του συνδιασμού : 3ημερο και μη βροχης , εχω φτασει ενα μικρο απροσδιοριστο αδιεξοδο σχετικα με τις καιρικες συνθηκες που θα επικρατουν την συγγεκριμενη χρονικη περιοδο , και αν σε όλα αυτα συνδιασουμε την μεγαλη μου λακταρα για πτηση , ο βαθμος απροσδιοριστίας των παραμέτρων αμβύνεται .Με 2 λογια

Θα πεταααει κιθαιρωνα ΣΚΔ?ΕΙμαι ετοιμος να κανω παραπονα στα πνεύματα του ανέμου και της βροχής και να φορεσω γυαλια απο το πολυ FSX

cloud_constructor
Competition
 
Δημοσ.: 274

Re: κιθαιρώνας ΣΚΔ?

Δημοσίευσηαπό vagos » Παρ Φεβ 27, 2009 4:54 pm

Σαββατο διαφορες προγνωσεις ,,,,, εχουν διαφορετικες αποψεις (περι εντασεως,,,,Β ) :? ,,,αν δεν δουλευα θα προσπαθουσα Κιθερωνα ομως,,,"μαλλον" θα πεταει 8) !


την Κυριακη κατι σε Καντηλακι σε χαλαει ????................. :roll:.... Καλα θα παιξει ! (αν δεν αλλαξει η προγνωση :| )

,,,Δευτερα παλι ,μηπως να πηγαινες κανα χιονι??????? :oops: .... :mrgreen: ,,,θα 'ναι πολλοι παραπενταδες και 'κει !!!!

vagos
Competition
 
Δημοσ.: 1007

Re: κιθαιρώνας ΣΚΔ?

Δημοσίευσηαπό cloud_constructor » Παρ Φεβ 27, 2009 5:44 pm

Καντιλι το σκεφτηκα για κυριακη αλλα δεν εχω παει ποτε μου.Μπορω να κανω μια δοκιμη να το βρω φυσικα.Δε νομιζω να ειναι σουπερ δυσκολο,Εξαλου αν πεταει θα εχει κοσμο.

cloud_constructor
Competition
 
Δημοσ.: 274


Επιστροφή στην Οργάνωση πτήσεων / μετακινήσεων

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες