Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 1:45 pm
Text Size

Οργάνωση πτήσεων / μετακινήσεων

13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Που θα πετάξουμε, πότε και πως θα πάμε εκεί

Συντονιστής: Moderators

13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Δημοσίευσηαπό vagos » Πέμ Ιαν 13, 2011 12:25 pm

πληροφοριακα ολο και καποιοι θα 'μαστε προς τα μερη αυτα σημερα (Kερατεα μαλλον) ,,,δεν δειχνει και ασχημα για οποιον μπορεσει να βρει τον χρονο να δραπετευσει :wink:

vagos
Competition
 
Δημοσ.: 1005

Re: 13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Δημοσίευσηαπό raflas » Πέμ Ιαν 13, 2011 1:35 pm

ημουν κορωπι προ ωρας και ειχε ωραιο βοριαδακι , περι τα 15 χλμ στην λαυριο στο δρομο και τα συνεφα εκει μιαζουν να εργαζονται :D καλη πτηση σε οσους πανε :mrgreen: :mrgreen:

raflas
Competition
 
Δημοσ.: 243

Re: 13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Δημοσίευσηαπό kakosbelas » Πέμ Φεβ 03, 2011 6:53 pm

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και πρώτη φορά γράφω. Έχω τελειώσει βασική εκπαίδευση απο Βλασό εδώ και 2 χρόνια περίπου, αλλά το κακό είναι ότι λόγου απίστευτου φόρτου με την σχολή, και οικονομικών στενοτήτων (1.60 βενζίνη ΕΛΕΟΣ) πηγαίνω σπάνια να πετάξω (έχω δικό μου εξοπλισμό). Αυτά για την γνωριμία.

Θα ήθελα να ρωτήσω που είναι αυτή η απογείωση στην Κερατέα και εάν είναι εφικτή απογείωση-προσγείωση για σχετικά αρχάριο.

Υ.Γ: Όταν λέμε πετάω σπάνια, δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα. Κιθαιρώνα (και Μουρική που παρ' ότι λόφος έχει τη χάρη του) απογειώνομαι και προσγειώνομαι κανονικά μόνος μου, απλά δεν έχω την άνεση να δοκιμάσω μέρη για πρώτη φορά (π.χ βρήκα στο χωριό μου μέρος με καλή απογείωση, αλλά η προσγείωση έχει καλώδια της ΔΕΗ. Ένας έμπειρος χρήστης σίγουρα προσγειώνεται αλλά εγώ δεν νοιώθω την ασφάλεια).Επιπλέον μέρη όπως Υμμητός και Πάρνηθα που διάβαζα ότι πετάτε κάποιοι, μου φαίνονται πολύ επικίνδυνα για το στάδιο που είμαι (κολώνες ΔΕΗ, όχι πολλά μέρη για προσγείωση κτλ).

kakosbelas
EN B
 
Δημοσ.: 52

Re: 13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Δημοσίευσηαπό gianisAPCO » Πέμ Φεβ 03, 2011 9:19 pm

Π ου μένεις ρε παλικάρι μπας και μένουμε κοντά..?

Εκεί ψηλά στην μοναξιά κι τρέλα πήγε στα βουνά.DHV 2-3 και 4 αμ'πως 8)
gianisAPCO
EN B
 
Δημοσ.: 107

Re: 13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Δημοσίευσηαπό kakosbelas » Παρ Φεβ 04, 2011 12:29 am

παιδιά ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις. Πετρούπολη μένω και σπουδάζω Πολυτεχνείο. Ίκαρε η αλήθεια είναι πως και η έλλειψη παρέας με έχει πάει πίσω...

kakosbelas
EN B
 
Δημοσ.: 52

Re: 13/01/2011 Κερατεα η Βγιεθι κανεις ???

Δημοσίευσηαπό sarropoulo » Παρ Φεβ 04, 2011 2:14 am

ελα κακιεμπελα σου φεξε εγω μενω ιλιον!διπλα σου οποτε αν θες καμια φορα κανονιζουμε,το σαββατο θα παω μαλλον μουρικι για κοντρολ και μετα για πτηση ισως,στειλε πμ για τα υπολοιπα,το παραπεντε ειναι ομαδικο,δεν μπορεις να πας να πεταξεις μονος σου ευκολα.εγω δεν εχω και την εμπειρια κιολλας..

sarropoulo
EN B
 
Δημοσ.: 104


Επιστροφή στην Οργάνωση πτήσεων / μετακινήσεων

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron