Ημερομηνία Πέμ Απρ 25, 2024 1:57 am
Text Size

Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

RIO DE JANEIRO

Πείτε μας πως πετάξατε

Συντονιστής: Moderators

RIO DE JANEIRO

Δημοσίευσηαπό BATMAN » Παρ Μαρ 12, 2004 3:23 am

Basika to rio fimizete gia tous oreos .............ala exi k mia fantastiki ptisi i opia sou xarizi mia spania fantastiki thea.foto akoma den ipapxoun.exi omos mia apogiosi foberi.mono to parapente xorai k exis 2 bimata gia na figis.AKYPH DEN KANEIS.Kai akribos apo pao sou sta 2metra iparxi ramba k apogiononte aeti(DELTA). Yparxi k enas pou sintonizi ti katastasi to pios apogionete.fonazis ETOIMOS k sou dini to ok.KAI EFIGES.........Otan eise pia ston aera apo kato exis tropiko brazilianiko dasos (floresta da Tijuka) deksia exi ena braxo san ta meteora(Pedra da gavea) aristera arxizis k diakrinis to Xristo na se xeretai k parapera tis paralies(Copacambana ,Ipanema,Leblon).k genika tin poli tou Riou.Petane pola Delta Tandem k kati perierga poulia me terastia ftera san proistorika poulia.H prosgiosi eine stin epilogi sou se ena megalo xoro me xorto i paralia gia tous oreous brazilianikous................. :lol:

BATMAN
EN A
 
Δημοσ.: 28

Δημοσίευσηαπό loxagos » Παρ Μαρ 12, 2004 7:50 am

Τόσο χαλιά ? υποφέρεις δηλαδή, ε? :?

Αααααααααααααααα τα νεύρα μου !!!!!!!!!!!! κάποιος χτυπάει το ευαίσθητο σημείο μου.
Καλά να περνααααααααας Στράτο με πολλές πτήσεις και βραζιλιάνικους……. !!! :wink: :wink: :wink:

Και γρήγορα τις φωτογραφίες αλλιώς θα έρθω ο ίδιος εκεί να τραβήξω ! 8)

:shock: dimitrios@rt
Για τίποτα μην είσαι σίγουρος!!!
loxagos
Competition
 
Δημοσ.: 527

Δημοσίευσηαπό sofia » Παρ Μαρ 12, 2004 4:20 pm

οταν ειχαμε παει με τον Στρατο στο Ριο ο καιρος δεν μας επετρεψε να πεταξουμε, προλαβα ομως να βγαλω μερικες φωτογραφιες απο καποιους ντοπιους που πετουσαν εκεινη την ωρα.
οσο για τους ωραιους ..... που φαγωθηκατε ολοι πραγματι υπαρχουν αρκει να μην γυρισουν και δεις τα προσωπα που στο μεγαλυτερο ποσοστο δεν βλεπονται... :? :?
ακομα δεν το καταλαβατε οτι οι Ελληνιδες ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες παγκοσμιως :lol:
δυστυχως δεν ξερω :( να περασω τις φωτο και ολοι αυτη τη στιγμη εχουν δουλεια μολις μπορεσω!!!!!!!

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

hello!

Δημοσίευσηαπό GUS » Παρ Μαρ 12, 2004 9:08 pm

Geia sou vre Strato!

( Ellinika vlepeis: αβγδ... i na sou grafoume greeklish? )

Einai efxaristo pou pernas kala :)

GUS
EN B
 
Δημοσ.: 104

Δημοσίευσηαπό norad » Παρ Μαρ 12, 2004 9:45 pm

Νά και οι φωτογραφίες της Σοφίας

Σοφία σόρρυ αλλά έπηζαααααααααααααα

http://www.sky.gr/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=67

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

Re: hello!

Δημοσίευσηαπό Georgia » Παρ Μαρ 12, 2004 11:42 pm

GUS έγραψε:Geia sou vre Strato!

Gus, apo mena giati den edoses xairetismata sto paidi? Ftou sou den ntrepesai!!!
Strato, filia ki apo mena, kala na pernas kai na ma8ainoume nea sou.

Kales ptiseis kai panta psila. :wink:

Georgia
EN A
 
Δημοσ.: 17

Δημοσίευσηαπό loxagos » Σάβ Μαρ 13, 2004 12:19 pm

sofia έγραψε:προλαβα ομως να βγαλω μερικες φωτογραφιες απο καποιους ντοπιους που πετουσαν εκεινη την ωρα.


Παρακαλώ πολύ επιθυμώ να δω φωτογραφίες του ΣΤΡΑΑΑΑΑΑΤΟΥ !!!! με προσωπική εμπειρία στην συγκεκριμένη πτήση κι όχι ντοκιμαντέρ του national geographic :x

Στράτο θέλω δικές σου φωτο με πτήσεις και βραζιλιάνικους ….. (να μην ξεχνιόμαστε κιόλας) :wink:

:shock: dimitrios@rt
Για τίποτα μην είσαι σίγουρος!!!
loxagos
Competition
 
Δημοσ.: 527

Δημοσίευσηαπό sofia » Σάβ Μαρ 13, 2004 3:48 pm

τωρα σωθηκες!!!!!!δεν εχει φωτογραφικη μηχανη και βαριεται να παει να παρει!!!!! βολεψου με το Νational Geografic :)

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό sofia » Τρί Μαρ 16, 2004 1:27 am

Ο captain εγραψε,

"Στράτο θέλω δικές σου φωτο με πτήσεις και βραζιλιάνικους ….. (να μην ξεχνιόμαστε κιόλας) "

καλε μου captain το National Geografic παρεχει για εσενα και αυτον τον τομεα. Φωτογραφιες θα βρεις στο φωτο album μου, γιατι συνεχιζω να ειμαι ασχετη, και ειχα και λογοκρισια.
Να περασεις καλα εκει που πηγες.

Ημουν και εγω απο την ομαδα που βρεθηκε στην Αμφικλεια και δεν πεταξε, καναμε ομως καλο σκι και σκασαμε απο τη ζηλεια μας οταν μας λεγατε τα νεα σας το απογευμα. Καλες πτησεις σε ολους :D

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό Άρης » Τρί Μαρ 16, 2004 8:55 pm

O Αεραθλητικός Ομιλος Λουτρακίου βρέθηκε στο Rio de Janeiro μα τον Κώστα Παπαντώνη και ομάδα αεραθλητών.
Φωτογραφίες στο http://www.loutrakiairsports.gr

Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108


Επιστροφή στην Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron