Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 3:53 pm
Text Size

Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Paramotor μεγάλο υψόμετρο, 2460Μ

Πείτε μας πως πετάξατε

Συντονιστής: Moderators

Paramotor μεγάλο υψόμετρο, 2460Μ

Δημοσίευσηαπό panoshatzik » Τετ Δεκ 17, 2014 10:02 am

http://youtu.be/ceb-fed5EzQ 13-12-2014 πτηση στην Χαλκιδικη, Νεα Ποτιδαια και μεχρι τα 2460μ, μεχρι εκει πολυ ανετα σε 44 λεπτα, δεν ηθελα παραπανω, ηταν θαυμασια. και ασχετο αλλα υπαρχουν λαοπλανοι που πουλουν αλεξιπτωτα ενος ετους με 12 ωρες χα χα χα :D ,εγω ξερω,χα χα :D

panoshatzik
EN A
 
Δημοσ.: 10

Re: Paramotor μεγάλο υψόμετρο, 2460Μ

Δημοσίευσηαπό VENTUS » Τετ Δεκ 17, 2014 11:47 am

αφού το post έχει άσχετα ας βάλω και εγώ ένα:
http://paramoter.gr/phpbb3/viewtopic.ph ... 268#p15268

Για να καταλαβαίνει και ο κόσμος με τι "καμένους" έχουμε να κάνουμε δυστυχώς, παραθέτω την παρακάτω επικοινωνία μας με αυτόν που άρχισε το post, μετά τα όσα σπουδαία είπε (για την πτήση στην βουλή) και φρόντισε άρον άρον να τα μαζέψει μετά (καταγράφηκαν.. άσε που το διάβασαν όλοι).

" από: a pal <apventus@gmail.com>
προς: PARAMAGIA by PANOS <panoshatzik@gmail.com>
ημερομηνία: 8 Δεκεμβρίου 2014 - 7:50 μ.μ.
θέμα: Re: "Κρίμα ρε φίλε "
εστάλη από: gmail.com.

Κάνε μου την χάρη και μην επικοινωνήσεις ξανά μαζί μου. Δεν μπορείς να καταλάβεις τι ζημιά κάνεις και εγώ δεν είμαι ψυχολόγος για να ασχοληθώ μαζί σου.-
ΑΠ
Στις 8 Δεκ 2014 5:48 μ.μ., ο χρήστης "PARAMAGIA by PANOS" <panoshatzik@gmail.com> έγραψε:

"φιλε" ,.....βαρια κουβεντα,"καθημερινά επάνω στην προσέγγιση",αχ .τι να σου κανη η σκεψη αν ο νους δεν φτανη,τα καναντερ τετοια εποχη ειναι στο εδαφος για συντηριση,η προσεγγιση γινεται Αλιακμονα δελτα και μετα .Ηρακλεια σε χιλ/ες ποδια,μπλα μπλα.......................και το πιο σοβαρο ,παραληλα με εκεινο το "λοφακι" ημουν[ ξερεις ΠΙΟ ] με 8-10 μετρα πιο ψηλα,αλλα το εγραψα Γραματεις & Φαρισεοι γινατε και [μετραω τα λογια μου ] ,ΛΥΠΑΜΑΙ, γιατι? οχι γι αυτα παντως , αλλωστε εσυ εχεις μια σειρα απο πλαστικες καρτες ,εμεις τι εχουμε? ΤΙΠΟΤΑ Π. Χ. "

Προφανώς το παλληκάρι δεν μπορεί να αντέξει την απόρριψη..αλλά τι να γίνει ας προσέχει από εδώ και πέρα τι λέει και κυρίως τι κάνει. Εγώ όπως λέω και πιο πάνω δεν μπορώ να βοηθήσω άλλο, δεν είμαι ειδικός και ούτε θα ξανασχοληθώ.-

ΥΓ. "Ο ηλίθιος είναι ανίκητος." Το είπε εεε..ο Ζαν Ζακ Ρουσώ.
ΥΓ1. Τις έχω βαρεθεί αυτές τις λ@μ@κιες.. κάθε χειμώνα τα ίδια.

VENTUS

VENTUS
EN B
 
Δημοσ.: 37


Επιστροφή στην Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

cron