Ημερομηνία Τετ Απρ 17, 2024 1:55 am
Text Size

Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Καϊμακ for ever

Πείτε μας πως πετάξατε

Συντονιστής: Moderators

Καϊμακ for ever

Δημοσίευσηαπό loxagos » Δευτ Δεκ 15, 2003 9:36 am

Για να μην ξεχνιόμαστε και για να επανέλθουμε στο ζητούμενο, έχω να πω ότι κάποιοι πέταξαν αυτό το Σαββατοκύριακο στο πανέμορφο Καϊμακτσαλάν !!!
Φωτογραφία λοιπόν απ την sofia που στέλνει τους αγωνιστικούς τις χαιρετισμούς σε όλους και ειδικά στην Georgia και στον Gus
Λεπτομέρειες για το ποιοι και πως είμαι σίγουρος πως θα πρόσθεση η ίδια, εγώ τον ...ενδιάμεσο κάνω 8)

[ img ]

Με τόσο σύννεφο εγώ που ήμουνα ? :?

:shock: dimitrios@rt
Για τίποτα μην είσαι σίγουρος!!!
loxagos
Competition
 
Δημοσ.: 527

Δημοσίευσηαπό sofia » Δευτ Δεκ 15, 2003 5:50 pm

Γυρω στις 2το μεσημερι πιναμε καφε με τον Στρατο και παρεα στην Εδεσσα,ο καιρος εκει ηταν ομιχλη με ψιλοβροχο, σε καποια στιγμη λεει ο Στρατος "πολλες φορες αμα εχει τετοιο καιρο εδω στο αεροδρομιο ειναι ανοιχτος ο καιρος" παιρνει τηλ. και πραγματι μολις ανοιγε ο καιρος . Δεν ειμασταν προετοιμασμενοι και για αυτο τον λογο απογειωθηκε στις 3.45 οταν ο καιρος αρχιζε να κλεινει παλι. Μηχανη φωτογραφικη δεν ειχαμε μαζι η photo ειναι απο κινητο, και οπως βλεπεται του ειπα να παρει και μια καλη ποζα!!!!!!Την τυχη να πεταξει δεν ειχε κανεις αλλος :cry: (ακους Γεωργια) (ακουει και ο Φυσερος μηπως).

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό norad » Δευτ Δεκ 15, 2003 8:46 pm

φοβερή φωτό για κινητό !!!!!

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

Δημοσίευσηαπό sofia » Δευτ Δεκ 15, 2003 10:38 pm

Αlex, GX20 by Sharp, εβγαλα φωτογραφιες με ολα τα κινητα της αγορας για να καταληξω σε αυτο, εικονα πιο καθαρη και απο την ψηφιακη μου

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό loxagos » Τρί Δεκ 16, 2003 10:58 am

Εεεε…. Ψιτ… Σοφία 8)
Για ρίξε μια ματιά στο VORAS (Καϊμακτσαλάν)
8O 8O 8O

http://users.otenet.gr/~rommel/HELLAS_CENTRAL.htm

:shock: dimitrios@rt
Για τίποτα μην είσαι σίγουρος!!!
loxagos
Competition
 
Δημοσ.: 527

Φωτογραφίες από το Καϊμάκτσαλαν

Δημοσίευσηαπό GUS » Τρί Δεκ 16, 2003 4:50 pm

Για περισσότερες ματιές:

http://mmk.thenet.gr/photos/thumbnails.php?album=1

GUS
EN B
 
Δημοσ.: 104

Δημοσίευσηαπό sofia » Τρί Δεκ 16, 2003 5:43 pm

καλε, τι μου ορμηξατε και οι δυο!!! δεν ειπα οτι εγω εβγαλα καλη φωτογραφια, απλως απαντησα στον Alex οτι το κινητο αυτο βγαζει πολυ καθαρες φωτογραφιες. Αρσενικα πσσσσ ολο ανταγωνισμο πσσσσ ποιος ειναι ο καλυτερος πσσσσ!!!!!!

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό loxagos » Τετ Δεκ 17, 2003 9:23 am

sofia έγραψε:καλε, τι μου ορμηξατε και οι δυο!!! δεν ειπα οτι εγω εβγαλα καλη φωτογραφια, απλως απαντησα στον Alex οτι το κινητο αυτο βγαζει πολυ καθαρες φωτογραφιες. Αρσενικα πσσσσ ολο ανταγωνισμο πσσσσ ποιος ειναι ο καλυτερος πσσσσ!!!!!!


Σοφία μου δεν σε …ανταγωνίζομαι, ούτε και τον GUS φυσικά.
Να σε «φτιάξω» προσπαθώ για να έχω καλύτερο servis και τον υψηλότερο βαθμό προτεραιότητας στις «υπηρεσίες» σου :lol:

:shock: dimitrios@rt
Για τίποτα μην είσαι σίγουρος!!!
loxagos
Competition
 
Δημοσ.: 527

Δημοσίευσηαπό sofia » Πέμ Δεκ 18, 2003 1:29 am

Captain, με αυτα που γραφεις για "φτιαξιματα" και "υπηρεσιες", θα νομισει κανεις οτι διαθετω γραμμη 090.....

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108


Επιστροφή στην Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron