Ημερομηνία Πέμ Απρ 18, 2024 4:29 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Αερολογίες

Αερολογίες

Ερώτηση

Άσχετα από πτήσεις αλλά σχετικά με εμάς.

Συντονιστής: Moderators

Ερώτηση

Δημοσίευσηαπό condor » Παρ Απρ 04, 2008 11:22 pm

Όποιος βρεί πρώτος τι είναι σε αυτήν την φωτογραφία θα κερδίσει κάτι αξιόλογο!


Υ.Γ. Η φωτογραφία είναι απλή, εντελώς, δεν έχει καμία παρέμβαση!

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
condor
Competition
 
Δημοσ.: 251

Re: Ερώτηση

Δημοσίευσηαπό dimitrisky1 » Σάβ Απρ 05, 2008 2:35 am

Μοιαζει με τη μασκα που φοραγε ο κακος ψυχιατρος στο τελευταιο μπατμαν.

dimitrisky1
EN D
 
Δημοσ.: 128

Δημοσίευσηαπό norad » Σάβ Απρ 05, 2008 3:13 am

μοιάζει με μια θεία μου

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

Re: Ερώτηση

Δημοσίευσηαπό vagos » Σάβ Απρ 05, 2008 6:19 am

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ !!!(και Λευκορωσια καλα ειναι,,,,,,,,γιατι απο Κουβα φως δεν ειδαμε , Λοχα και Cleo :) )


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΥΓ : sorry Condor ,αλλα ο κυριος "admin" norad το γ*$^&%σε πρωτος :)

vagos
Competition
 
Δημοσ.: 1007

Δημοσίευσηαπό cleo » Σάβ Απρ 05, 2008 10:07 am

:!: Η σπηλιά του Νταβέλη, μήπως; :?:

vagos είσαι άδικος, σου φέραμε φωτό και τηλέφωνα να διαλέξεις και έγινε πολύωρη ενημέρωση επί του θέματος...! για να έχεις το δικαίωμα της επιλογής, γιατί είχαμε και κάτι διαφωνίες με το Λόχα-διαφορετικά γούστα... :lol: (αν και οι τελευταίες πληροφορίες μου λένε ότι έγινε ματσακονιά και το θέμα θα διερευνηθεί)

Τελευταία επεξεργασία απο cleo την Σάβ Απρ 05, 2008 10:24 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
cleo
EN D
 
Δημοσ.: 141

Δημοσίευσηαπό vagos » Σάβ Απρ 05, 2008 10:16 am

CleO\";p=\"11073 έγραψε::!: Η σπηλιά του Νταβέλη, μήπως; :?:

vagos είσαι άδικος, σου φέραμε φωτό και τηλέφωνα να διαλέξεις και έγινε πολύωρη ενημέρωση επί του θέματος...! (για να έχεις το δικαίωμα της επιλογής, γιατί είχαμε και κάτι διαφωνίες με το Λόχα-διαφορετικά γούστα... :lol: )



mia foto ida ego kai ayth sto forum itan,,,,,,,,,,,til. ktlp. xathikan sto dromo :)

vagos
Competition
 
Δημοσ.: 1007

Δημοσίευσηαπό AKONTISTIS » Σάβ Απρ 05, 2008 12:53 pm

EGO KSERO TI EINAI!!!
THELO NA MOY PEIS TI AKRIBOS THA KERDISO GIA NA SOY PO.
GIATI DEN SE EMPISTEYOMAI...

ΠΡΩΤΑ ΦΑΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΧΟΡΤΑΤΟΣ...
AKONTISTIS
Competition
 
Δημοσ.: 365

Re: Ερώτηση

Δημοσίευσηαπό condor » Κυρ Απρ 06, 2008 11:50 am

Είμαστε πολύ τυχεροί που ζούμε σε μία χώρα, Πατρίδα, πολύ όμορφη. Σε κάθε γωνιά της Ελλάδας υπάρχουν φυσικές ομορφιές που, σου κόβουν την ανάσα, αισθάνεσαι υπέροχα, γαλήνια να αποτελείς τμήμα του μαγευτικού τοπίου. Έτσι και στον τόπο μου, το Καλαμάκι στα νότια του Ν. Ηρακλείου υπάρχουν κάποια σημεία που ... Σε μια βόλτα προχθές βγάλαμε κάποιες φωτογραφίες που θα ήθελα να τις μοιραστώ μαζί σας. Δείτε αυτό το βίντεο : http://www.youtube.com/watch?v=JOsRbV5ABJ0
Πράγματι η φωτογραφία δείχνει την οροφή μιας σπηλιάς ! Νικήτρια είναι η cleo που κερδίζει ξενάγηση – φιλοξενία στην περιοχή για να βγάλει τις δικές της φωτογραφίες. Και επειδή έχω την εντύπωση ότι ανήκει σε μια καλή παρέα πιλότων παραλίας, μπορεί να έλθει με την παρέα της να εκτιμήσουν από κοντά, πτητικώς, τις παραλίες εδώ.!

condor
Competition
 
Δημοσ.: 251

Re: Ερώτηση

Δημοσίευσηαπό dimitrisky1 » Κυρ Απρ 06, 2008 1:48 pm

και ηθελα να το πω οτι κατι απο κρητη μου θυμιζει!αληθεια. σκεφτηκα εκεινο το δελφινομορφο πετροακρωτηρο στο μπαλο και απο πισω απο το ματι ο ηλιος, και λιγο πιο πισω τα φαλασαρνα.
Και σιγα το δωρο ρε κονδωρα αφου ολοι οι κρητικοι φιλοξενοι ειστε , δεν μπορεις να κανεις κατι καλυτερο, ? πλακα κανω φιλε πολυ ωραιες φωτογραφιες αυτο και μονο το βιντεακι ανταμοιβει ολους μας και σε ευχαριστουμε.

dimitrisky1
EN D
 
Δημοσ.: 128

Δημοσίευσηαπό cleo » Κυρ Απρ 06, 2008 3:34 pm

:D Σε ευχαριστώ πολύ και εγώ και οι υπόλοιποι ΠΠ, και με χαρά δεχόμαστε τα πραγματικά αξιόλογα δώρα που μας προσφέρεις, γιατί εκτιμούμε ιδιαίτερα την Κρήτη και τις ομορφιές της και είναι ήδη στο πρόγραμμα για το φετινό καλοκαίρι η επίσκεψη στο Καλαμάκι (που από περιγραφές και μόνο το λατρεύω ήδη).

Είναι αλήθεια, η Ελλάδα είναι πανέμορφη!

cleo
EN D
 
Δημοσ.: 141


Επιστροφή στην Αερολογίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron