Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 5:18 pm
Text Size

Ασφάλεια Πτήσεων - Συμβάντα

πετώντας ασφαλώς....

Περιγράψτε ένα συμβάν που σας έτυχε στη πτήση (ή στο έδαφος) να το αναλύσουμε.

Συντονιστής: Moderators

πετώντας ασφαλώς....

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Κυρ Δεκ 16, 2012 11:37 pm

συγχαρητηρια για την επιτυχη διοργανωση του σεμιναριου...
δυστυχως για καποιους απο μας δε κατεστη εφικτο να λαβουμε μερος στο σεμιναριο ασφαλειας που διοργανωσε η flyfreedom. Αλλοι για οικονομικους λογους, αλλοι για την αποσταση απο την Αθηνα που ελαβε μερος, αλλοι για το πρωινο της ωρας και σιγουρα καποιοι λογω του συντομου προγραμματισμου... προσωπικα δεν τα καταφερα για τους 3 τελευταιους λογους ... μιας και ο προγραμματισμος μου ειχε καλυψει το προγραμμα μου... περα απο αυτο η αποσταση και το πρωινο της ωρας ηταν σημαντικος λογος μιας και δυστυχως ως βλαχαθηναιος θα προτιμουσα να υπηρχε χωρος για θεωρητικες ενημερωσεις, εδω κοντα και οχι μακρια...
Καλο λοιπον θα ειναι να διοργανωθει μια τουλαχιστο ημεριδα με οσους δε μπορεσαν να συμμετεχουν, ειτε σαν παρατηρητες ειτε σαν ομιλητες...
Αν δεπροσκληθουν εκπαιδευτες απο επαρχια και αποδεχθουν την προσκληση, λογω των καιρων να συνδραμουμε στα εξοδα αυτων με μια τυπικη συμμετοχη καποιων ευρώ...
Ας το δει λοιπον η flyfreedom, αλλα και οποιος αλλος εκπαιδευτης-εμπορος, και να το προγραμματισουμε μεσα στο Γεναρη η Φλεβαρη εφοσον βρεθει και χωρος και υπαρχουν συμμετοχες, και να ερθουν να μας μιλησουν για υλικα, εμπειριες και τακτικες η και οτι αλλο κρινουν απαραιτητο. Να φερουν παρουσιασεις σε ψηφιακη μορφη τις οποιες και αναρτησουμε στα οποια site προς "βρωσην" και συμμορφωση...
Αν καποιος απο μαςεχει γνωρημιες με δημους που θα μπορουσαν να μας παραχωρησουν αιθουσα με υλικοτεχνικο εξοπλισμο, projector & ηχητικα, μη δυστασει...

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition
 
Δημοσ.: 1202

Re: πετώντας ασφαλώς....

Δημοσίευσηαπό freedom » Δευτ Δεκ 17, 2012 1:50 pm

Πανο ολλα τα σεμιναρια της Freedom ειναι ΔΩΡΕΑΝ κανεις δεν πληρωνει τιποτα. Οσο για την βενζινη ειναι θεμα το καθενος. Εδω και πολλα χρονια καθε χειμωνα κανουμε τα ιδια πραγμαρα για τους μαθητες των 2 προηγουμενων ετων.

freedom
Competition
 
Δημοσ.: 295

Re: πετώντας ασφαλώς....

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Δευτ Δεκ 17, 2012 2:56 pm

Καλώς η κακως δεν εχουμε ολοι τον ιδιο δασκαλο...
αλλα και δεν ειμαστε ολοι απο εδω...
δε μιλαω για χρηματα αλλα εφ οσον θελουν να μιλησουν και εκπαιδευτες εκτος Αθηνων και δεν μπορουν να μετακινηθουν μονο τοτε να δοσουμε χρηματα, οχι συνδρομη ουτως η αλλως...
μονο αν χρειαστει..

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition
 
Δημοσ.: 1202


Επιστροφή στην Ασφάλεια Πτήσεων - Συμβάντα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron