Ημερομηνία Παρ Απρ 19, 2024 4:22 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

Νέα συσκευή Βάριο

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

Νέα συσκευή Βάριο

Δημοσίευσηαπό lovedoctor » Δευτ Μαρ 21, 2016 10:45 pm

Καλησπέρα σας,

σας ενημερώνω ότι ένας Ιταλός που μένει στην Κίνα κατασκεύασε ένα ακουστικό βάριο.
Τον γνωρίζω μόνο διαδυκτιακά και όχι προσωπικά αλλά μου άρεσε το πρότζεκτ και τον βοήθησα με τη μετάφραση των οδηγιών χρήσης στα Ελληνικά.

Η συσκευή ονομάζεται JB mini. Πρόκειται για ένα ακουστικό βάριο με πολυτονικούς ήχους για την άνοδο και την κάθοδο ώστε να καταλαβαίνεις το μέγεθος της ανόδου ή καθόδου, επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου, και ευαισθησία ίδια με τα τελευταίου τύπου όργανα. Η τιμή του είναι πολύ προσιτή στα 45 ευρώ μαζί με τα ταχυδρομικά. Η συσκευή είναι ιδανική ως πρώτο βάριο για αρχάριους, ως εφεδρικό βάριο για πιλότους xc καθώς και για πιλότους διθέσιου. Μην σας ξεγελάει το μέγεθος ο ήχος του είναι πολύ δυνατός.

Αν θέλετε πίξτε μια ματιά στην ιστοσελίδα και όσοι επιθυμείτε παραγγείλτε το, το σίγουρο είναι ότι δεν θα το μετανοιώσετε.

http://www.jbvario.com/

Σας ενημερώνω επίσης ότι δεν έχω κανένα απολύτως κέρδος από αυτή την συσκευή και το κάνω μόνο και μόνο γιατί μου άρεσε και λειτουργεί άψογα για το κόστος και το μέγεθός του.

Καλή σαιζόν να έχουμε...

Νικόλαος Νέτσος

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
don't leave your dreams on the cemetery
lovedoctor
Competition
 
Δημοσ.: 251

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 6 επισκέπτες

cron