Ημερομηνία Παρ Μαρ 29, 2024 1:01 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

DEMO Αλεξιπτωτα.

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

DEMO Αλεξιπτωτα.

Δημοσίευσηαπό Chilis » Δευτ Σεπ 03, 2018 10:04 am

Οπως οι περισσότεροι γνωρίζετε δοκιμάζω φτερά αλλάζω φτερά και γενικά προσπαθώ με βάση την δοκιμή να εχω μια καλύτερη εικόνα για την επόμενη αγορά μου.
Κατά αρχάς θέλω να ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ τους εμπόρους που μου εμπιστεύονται την περιουσία τους και που δίνουν σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς τα φτερά τους να τα δοκιμάζουν οι πιλότοι και δίνουν και την συμβουλή τους για να κάνει ο ενδιαφερόμενος όσον το δυνατόν καλύτερη αγορά με βάση την εμπειρία που εχει και οχι το τι θέλει να πάρει.
Με βάση τα παραπάνω θέλω να πω τα εξεις
Τα DEMO φτερά δεν είναι μιας χρήσης…….ειναι κανονικά φτερά που θα πετάξουν για χρονια όπως και τα αλλα, δεν έχουν τίποτα διαφορετικό και στοιχίζουν το ιδιο.(ίσως λίγο λιγότερο 100-200 ευρώ για λόγους marketing)
Όταν πετάμε ένα demo του φερόμαστε με σεβασμό 2 φορές καλύτερα από το δικο μας για τους εξεις λόγους.
1 Είναι θέμα παιδιας να μην κάνουμε κατάχρηση ξένης περιουσίας.
2 Μετα την χρήση θα πρέπει να παραδοθεί σε αρίστη κατάσταση όπως το πήραμε και σε περίπτωση που δούμε κάτι να το αναφέρουμε γιατί μετα από εμάς ενας άλλος συναθλητής θα το πάρει και αν κάτι δεν είναι όπως πρέπει θα υπάρχουν συνέπειες (θέμα ασφάλειας)
3 Μετα από χαρά της δοκιμής που θα χαρίσει αυτό το φτερό θα αγοραστεί από ένα συναθλητή μας που προφανώς δεν έχει την δυνατότητα να πάρει καινούργιο.
4.
5.
Κ.λ.π

Μας τα δίνουν για πέταγμα και όχι για ΠΕΤΑΜΑ.

Με εκτίμηση λοιπόν τα παραπάνω για να μπορούμε να έχουμε DEMO.

Chilis
EN B
 
Δημοσ.: 73

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron