Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 10:10 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΗ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΩΝ

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΗ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΩΝ

Δημοσίευσηαπό Chilis » Τρί Μαρ 26, 2019 5:39 pm

Καλησπέρα.
Επειδή η συμμετοχή στα κοινα δεν είναι υποχρέωση αλλά καλη διάθεση και μόνο... και επειδή δεν μπορούμε να τα ζητάμε ολα απο τους συλλόγους και τα σωματεία...πρέπει να κουνάμε και ο καθένας ξεχωριστά τον κ......και να σηκωνόμαστε απο τον καναπέ και όχι να κρίνουμε εκ του ασφαλούς θέλω να ενημερώσω ότι υπάρχουν διαθέσιμοι τάπητες γύρω στα 10 κοματια που το μονό που θα επιβαρυνθουμε (εχω πάρει προσφορά 120 ευρω οι 4 για αθηνα ΠΧ) είναι η μεταφορά στις απογειώσεις....ο ΚΙΘ νομίζω οτι ειναι εντάξει..το καντήλι αν θελετε το συζητάμε...η αυλωνα είναι δύσκολη στην προσεγγιση το ιδιο και η Αγια Μαρίνα...αν έχετε κατι στο μυαλό σας μιλάτε αλλιώς 4 θα πάνε στη Χασιά με κόστος 120 ευρώ τα όποια θα πληρώσω εγω εαν δεν θελει κάποιος να συμμετέχει....οποιος θέλει να βοηθήσει να παρέμβει.....όποιος θελε καλαμπαλίκι να πάει αλλού :D :D :D :D :D

Τελευταία επεξεργασία απο Chilis την Τετ Μαρ 27, 2019 2:08 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Chilis
EN B
 
Δημοσ.: 73

Re: ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΗ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΩΝ

Δημοσίευσηαπό vagos » Τρί Μαρ 26, 2019 8:03 pm

Καντήλι ,, μπορούμε να τους πάμε? Είναι η δεύτερη πιο δημοφιλής απογείωση στα μέρη μας.
Αν κάνει το μέγεθος και μαζευτεί ο κόσμος, νομίζω ότι πρέπει να φτιάξουμε (γενικότερα) και το Καντήλι . :D

(Πιστεύω ότι πιο σημαντικό είναι να μαζευτούμε αρκετοί για να φτιάξουμε την απογείωση πιο ομαλή γενικότερα, βάζοντας ή βγάζοντας καμιά πετρά από κάτω ώστε να μεγαλώσει κατά μήκος η απογείωση και να γίνει πιο φιλική προς όλους με τις άπνοιες. Τώρα αν στο καπάκι ρίξουμε και τάπητες από πάνω ,, θα αλλάξει αρκετά προς το καλύτερο!)

vagos
Competition
 
Δημοσ.: 1005

Re: ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΗ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΩΝ

Δημοσίευσηαπό Chilis » Τρί Μαρ 26, 2019 10:03 pm

vagos έγραψε:Καντήλι ,, μπορούμε να τους πάμε? Είναι η δεύτερη πιο δημοφιλής απογείωση στα μέρη μας.
Αν κάνει το μέγεθος και μαζευτεί ο κόσμος, νομίζω ότι πρέπει να φτιάξουμε (γενικότερα) και το Καντήλι . :D

(Πιστεύω ότι πιο σημαντικό είναι να μαζευτούμε αρκετοί για να φτιάξουμε την απογείωση πιο ομαλή γενικότερα, βάζοντας ή βγάζοντας καμιά πετρά από κάτω ώστε να μεγαλώσει κατά μήκος η απογείωση και να γίνει πιο φιλική προς όλους με τις άπνοιες. Τώρα αν στο καπάκι ρίξουμε και τάπητες από πάνω ,, θα αλλάξει αρκετά προς το καλύτερο!)

Μέσα....να ρωτήσω αν μπορεί να μας του φέρει εκει....αλλά νομίζω ότι θα χρειαστεί και κάρφωμα λόγο του αέρα.....είναι και καρόδρομος που δυσκολεύει λίγο το πράγμα....αλλά αν υπάρχει ενδιαφέρον από πιλοτακια θα τον βρούμε τον τρόπο νομίζω.... 8) 8)

Chilis
EN B
 
Δημοσ.: 73

Re: ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΗ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΩΝ

Δημοσίευσηαπό manosn » Τετ Μαρ 27, 2019 11:12 am

Οτι αποφασιστεί συμμετέχω οικονομικά και χειρωνακτικά.

manosn
EN A
 
Δημοσ.: 9

Re: ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΗ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΩΝ

Δημοσίευσηαπό freedom » Τετ Μαρ 27, 2019 12:57 pm

Σε ότι αποφασίσετε θεωρείστε την συμμετοχή μου δεδομένη.

freedom
Competition
 
Δημοσ.: 295


Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες