Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 11:00 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Τεχνικά θέματα - Helpdesk sky.gr

sky.gr

Πρόβλημα σύνδεσης

Θέματα που αφορούν το site. Ερωτήματα για τη λειτουργία του και υπόδειξη προβλημάτων.

Συντονιστής: Moderators

Πρόβλημα σύνδεσης

Δημοσίευσηαπό debill » Τρί Σεπ 28, 2010 1:56 pm

Έχω το εξής πρόβλημα, όπως βλέπεις είμαι ο deBill. Αυτό δεν είναι πρόβλημα μόνο για τον deBill, για τα υπόλοιπα 6 δισ στον πλανήτη θα ήταν ένας εφιάλτης. Δυστυχώς, είμαι ένα από αυτά τα 6 δισ και συγκεκριμένα ο adreas. Ο deBill μπήκε μια φορά από το laptop μου και τώρα, πολλά re boot μετά και αφού έχω κάνει αποσύνδεση χρήστη, ξανασύνδεση και τα στοιχεία του προφίλ μου δείχνουν ότι είμαι ο adreas, παρ' ολ' αυτά, το παρόν μύνημα δείχνει ότι είμαι ο deBill. WTF?

deBill SV2CUP
Το χόμπυ που σε κάνει να έχεις ψηλά το κεφάλι!!!
Το paramoter είναι ένας τεράστιος ανεμιστήρας στην πλάτη του πιλότου για να τον κρατάει δροσερό. Αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί όταν σταματήσει να γυρνά ο ανεμιστήρας ο πιλότος ιδρώνει!!!
debill
EN D
 
Δημοσ.: 136

Re: Πρόβλημα σύνδεσης

Δημοσίευσηαπό debill » Τρί Σεπ 28, 2010 2:14 pm

Συγνώμη βρε Ανδρέα αλλά πρέπει να έχει μέλι το nickname μου.
Εχει κολλήσει και μένα στο laptop μου στο debill και δεν ξεκολλάει με τίποτα, αλλά νόμιζα οτι φταίει ο Explorer kai ta Win7.
Για να μπεί άλλος απο το laptop μου π.χ στην Εδεσσα εμπαινε απο το Google Crome, αλλα και εκείνο κόλλησε στο άλλο nickname του άλλου. :wink: :!: :?:
Αλλά αφού το κάνει και σε σένα Ανδρέα στο Linux .....ο Θεός να βάλει...... η καλύτερα ο Ξαπλωτός admin να βάλει το χεράκι του, και να αφήσει για λιγο τα σούρτα φέρτα στο διαδύκτιο :mrgreen:

deBill SV2CUP
Το χόμπυ που σε κάνει να έχεις ψηλά το κεφάλι!!!
Το paramoter είναι ένας τεράστιος ανεμιστήρας στην πλάτη του πιλότου για να τον κρατάει δροσερό. Αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί όταν σταματήσει να γυρνά ο ανεμιστήρας ο πιλότος ιδρώνει!!!
debill
EN D
 
Δημοσ.: 136

Re: Πρόβλημα σύνδεσης

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Τρί Σεπ 28, 2010 2:25 pm

ψιτ... ασχετως τι θα κανουν οι αδμινς...

νομίζω αν βρεί και σβήσει ο adreas τα cookies του sky, θα ισιώσει :P

jollyroger
Competition
 
Δημοσ.: 1075

Re: Πρόβλημα σύνδεσης

Δημοσίευσηαπό badder » Τρί Σεπ 28, 2010 2:25 pm

Μπες στο φορουμ και κάνε αποσύνδεση (logout) πάνω αριστερά. Επίσης θα βοηθήσει να καθαρίσεις τα cookies του browser.

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Re: Πρόβλημα σύνδεσης

Δημοσίευσηαπό dimitree » Τρί Σεπ 28, 2010 2:43 pm

τι μπορω να κανω για να γινω και γω debill :lol: :lol:

dimitree
EN B
 
Δημοσ.: 67

Re: Πρόβλημα σύνδεσης

Δημοσίευσηαπό adreas » Τρί Σεπ 28, 2010 3:00 pm

Όλοι μας κρύβουμε μέσα μας ένα deBill. Καθάρισα τα cookies και αισθάνομαι άλλος άνθρωπος.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569


Επιστροφή στην sky.gr

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες