Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 5:16 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Συζητήσεις

Συζητήσεις

ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Θέματα γενικού ενδιαφέροντος που αφορούν τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς.

Συντονιστής: Moderators

ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό JonJon » Τρί Ιαν 12, 2010 1:49 pm

Φανταστειτε λοιπον εναν αγωνα στον οποιο υπαρχουν ομαδες των 3ων ή 4ων και λειτουργει ως εξης: ανοιγει το παραθυρο απογειωνεται ο πρωτος κάθε ομάδας, ανοιγει ο κυλινδρος και ο σκοπος ειναι να πάμε απο την αρχη του κυλινδρου Α στο σημειο Β οσο πιο γρηγορα γίνεται (καποια χιλιομετρα μακρια σαν σημειο τασκ) . Μολις το φτασει ο 1ος (το Β) ανοιγει ο κυλινδρος για τον 2ο οποιος πρεπει επισης να φτασει το Β οσο πιο γρηγορα γινεται και ου το καθεξής. Οποια ομάδα εχει παει στο Β πιο γρηγορα κερδιζει. Οποιος πατωσε μηδενιζεται.
Προυποθετει LIVE αλλα γινεται και πρεπει να ειναι πολυ διασκεδαστικο.
τι λετε?

χορηγός επικοινωνίας www.flyxc.gr
JonJon
EN B
 
Δημοσ.: 45

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό adreas » Τρί Ιαν 12, 2010 8:53 pm

Καλή ιδέα, να και μια παραλλαγή. Κάποιοι κάνουν τους λαγούς και κάποιοι τους κυνηγούς. Οι λαγοί προσπαθούν να έχουν τη μεγαλύτερη δυνατή απόσταση από τους κυνηγούς, οι κυνηγοί να βρεθούν κοντά στους λαγούς. Πολλοί τρόποι για σκορ, π.χ. άθροισμα απόστασης κατά τη διάρκεια της πτήσης ή ότι άλλο μπορεί να σκεφτεί κανείς. Και δε χρειάζεται και live, μπορεί να πάρει σκορ στο τέλος.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό yannis » Τρί Ιαν 12, 2010 9:12 pm

και ακομα καλυτερο.....εσυ να εισαι ο λαγος κ εγω ο κυνηγος.κ δεν χρειαζετε gps.Μια καραμπινα μονο να εχω....αν πεσεις....κερδισα. :twisted:

http://www.cretanparagliding.gr

After all,its all about having fun!
yannis
Competition
 
Δημοσ.: 233

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό gianisAPCO » Τρί Ιαν 12, 2010 9:37 pm

Γεια χαρά, φίλε Γιάννη. Καλή η ιδέα σου αλλά ποιος να το διοργανώσει ; Εδώ για το πρωτάθλημα που έχουν γίνει και ξαναγίνει ένα κάρο συζητήσεις και άκρη ακόμα δεν βρήκε …και ούτε θα βγει ποτέ…γιατί τώρα δεν υπάρχουν λεφτά , οπότε πως να το διοργανώσουμε σωστά (και δίκιο έχουν οι εκάστοτε διοργανωτές και χαράς το κουράγιο τους ) αλλά και όταν θα υπάρξουν …..εκεί να δεις τι θα γίνει… :twisted: Τώρα για να διοργανωθεί ένας αγώνας πρέπει να πάρει άδεια το σωματείο απ την ΕΑΠ που θα πάρει έγκριση από τη ΕΛΑΟ που θα της δώσει άδεια η ΥΠΑ που θα έχει πάρει άδεια από τον αρχιεπίσκοπο και αυτός από τον πατριάρχη … :? … και πιασε το αυγό και κούρεψτο . Κονδύλια για εμάς δεν βγαίνουν από πουθενά άρα δεν υπάρχουμε :!: :?: . …….. Οπότε ας μείνουμε θεατές σε ένα ακόμη μπάχαλο που διαδραματίζεται σε αυτό το άμοιρο το ελλαδισταν :cry: και ας πετάμε για το κέφι μας . ( μιας και δεν μας δέχονται στους αγώνες εμένα και κάτι άλλους …) άσχετο το τελευταίο αλλά είναι το παράπονο μου :cry: .Και τέλος συγχαρητήρια σε αυτά τα παιδιά που καταφέρνουν και διοργανώνουν αυτά τα πρωταθλήματα και αίσχος στους……….άφησε το καλύτερα .Μπράβο σε όλους :!: :!:

Εκεί ψηλά στην μοναξιά κι τρέλα πήγε στα βουνά.DHV 2-3 και 4 αμ'πως 8)
gianisAPCO
EN B
 
Δημοσ.: 107

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό cloud_constructor » Τετ Ιαν 13, 2010 11:42 am

yannis έγραψε:και ακομα καλυτερο.....εσυ να εισαι ο λαγος κ εγω ο κυνηγος.κ δεν χρειαζετε gps.Μια καραμπινα μονο να εχω....αν πεσεις....κερδισα. :twisted:


χαχαχαχχαΧΑ
Εγω θα ελεγα το αλλο. Η μια ομαδα εχει τα αλεξιπτωτα της και η αλλη ομαδα ειναι στο εδαφος με αντιεροπορικα σε φαση 2ρος παγκοσμιος.. Σκοπος του παιχνιδιου ειναι να περασουν οσο ποιο γρηγορα γινεται χωρις να τους καταριψουν :mrgreen: :twisted:

cloud_constructor
Competition
 
Δημοσ.: 274

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό debill » Τετ Ιαν 13, 2010 12:35 pm

cloud_constructor έγραψε:χαχαχαχχαΧΑ
Εγω θα ελεγα το αλλο. Η μια ομαδα εχει τα αλεξιπτωτα της και η αλλη ομαδα ειναι στο εδαφος με αντιεροπορικα σε φαση 2ρος παγκοσμιος.. Σκοπος του παιχνιδιου ειναι να περασουν οσο ποιο γρηγορα γινεται χωρις να τους καταριψουν :mrgreen: :twisted:


Αυτό είναι πολύ εύκολο, αν γίνει ο αγώνας στην Κρήτη.....η επίγεια ομάδα σε διαβεβαιώνω ότι είναι πολύ καλά εκπαιδευμένη.
Αλλά μάλλον έλειπες το 2004 από τον αγώνα που έγινε στο Αδβού !!!
Μόλις άνοιξε το παράθυρο όλοι οι παππούδες έψαχναν τα καριοφίλια και τα δικράνια.
Είχαν να δουν τόσα αλεξίπτωτα μαζί στον αέρα από το 1940.

deBill SV2CUP
Το χόμπυ που σε κάνει να έχεις ψηλά το κεφάλι!!!
Το paramoter είναι ένας τεράστιος ανεμιστήρας στην πλάτη του πιλότου για να τον κρατάει δροσερό. Αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί όταν σταματήσει να γυρνά ο ανεμιστήρας ο πιλότος ιδρώνει!!!
debill
EN D
 
Δημοσ.: 136

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό paramick » Τετ Ιαν 13, 2010 3:05 pm

Κιθαιρωνας..........

Πιλοτος φευγει απο απογειωση κρατωντας μπαλα(κι) , στην κορυφη εχουμε καδο, καλαθι ,πανερι, οπου ο πιλοτος μας κανει ριψη του μπαλακιου,παρουσια επιτροπης,και αν αστοχησει κανει τοπ λαντινγκ για να το βαλει στη θεση του (περπατωντας πια,και χανοντας χρονο).
Αλλο μελος της ομαδας,απογειωνεται απο κατω,παταει κορυφη παιρνει το τοπι,και κατευθυνεται πανηγηρικα σε προκαθορισμενο χωρο,κερδιζοντας λουκουμι.......
Μπονους ..........,μπαλονια αλογακια ,μπομπ σφουγγαρακης κτλ στερεωμενα σε σερπαντινες (για να κοβονται,εν πτηση) προσθετουν βαθμους αρα.............εξτρα λουκουμια........ :shock:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό debill » Τετ Ιαν 13, 2010 3:38 pm

Μιχαλάκη..........πάλι Χάρυ Πότερ έβλεπες? :D

deBill SV2CUP
Το χόμπυ που σε κάνει να έχεις ψηλά το κεφάλι!!!
Το paramoter είναι ένας τεράστιος ανεμιστήρας στην πλάτη του πιλότου για να τον κρατάει δροσερό. Αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί όταν σταματήσει να γυρνά ο ανεμιστήρας ο πιλότος ιδρώνει!!!
debill
EN D
 
Δημοσ.: 136

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό cloud_constructor » Τετ Ιαν 13, 2010 5:14 pm

χαχαχα. Αφου δεν αρχισαν οι μπαρμπες τις ντουφεκιες.,

cloud_constructor
Competition
 
Δημοσ.: 274

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό stavros » Τετ Ιαν 13, 2010 7:53 pm

Έχω μια εξίσου καλή ιδέα, απογειώνονται οι πιλότοι έχοντας ο καθένας μια μπάλα και φθάνουν στον πρώτο πυλώνα, εκεί από κάτω υπάρχει ένα κύκλος με 10 μέτρα διάμετρο. Με το που φθάνουν οι πιλότοι πάνω από το σημείο προσπαθούν να πετάξουν την μπάλα μέσα στον κύκλο, εάν δεν τα καταφέρουν πάνε πίσω στην απογείωση και με touch and go ξαναπαίρνουν άλλη και προσπαθούν.
Οι πιλότοι που κατάφεραν και πετάξανε την μπάλα μέσα στον κύκλο πάνε στο επόμενο επίπεδο, πάνε στην απογείωση και με touch and go παίρνουν τα τόξα και από 3 βέλη, κατευθύνονται σε μια κορυφή και πετώντας δίπλα της προσπαθούν να χτυπήσουν τους τρεις στόχους που στήθηκαν εκεί, αν αστοχήσουν πάνε στην απογείωση και παίρνουν καινούργια βέλη. Όσοι βρουν τους στόχους πάνε στο επόμενο επίπεδο που είναι το γκολ, μόλις κάνουν γκολ όμως γα να ισχύει θα πρέπει να πιουν και από δέκα μπύρες ο καθένας μέσα σε μισή ώρα, διαφορετικά θα είναι σαν να έχουν φθάσει μόνο στο επίπεδο 2. Τέλειο ε !!!

stavros
Competition
 
Δημοσ.: 264

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό sot » Τετ Ιαν 13, 2010 8:17 pm

έχω και εγώ μια ιδέα:
θα βγαίνει κανονικά τασκ αλλά θα απογειωνόμαστε σε ζευγάρια. Ο δεύτερος του ζευγαριού θα είναι ο αράπης από τον οποίο πρέπει να ξεφύγεις κάνοντας Goal πριν από αυτόν.Το goal θα είναι το μόνο ασφαλές μέρος.
Έτσι και θα βελτιώσουμε τις επιδόσεις μας αλλά και θα προσελκύσουμε ΜΜΕ (σίγουρα θα είναι αμέσως εκεί αν πατώσει κάποιος).
Τι λέτε?

sot
EN D
 
Δημοσ.: 165

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό georgekoskotas » Τετ Ιαν 13, 2010 8:29 pm

STAVROS έγραψε:Έχω μια εξίσου καλή ιδέα, απογειώνονται οι πιλότοι έχοντας ο καθένας μια μπάλα και φθάνουν στον πρώτο πυλώνα, εκεί από κάτω υπάρχει ένα κύκλος με 10 μέτρα διάμετρο. Με το που φθάνουν οι πιλότοι πάνω από το σημείο προσπαθούν να πετάξουν την μπάλα μέσα στον κύκλο, εάν δεν τα καταφέρουν πάνε πίσω στην απογείωση και με touch and go ξαναπαίρνουν άλλη και προσπαθούν.
Οι πιλότοι που κατάφεραν και πετάξανε την μπάλα μέσα στον κύκλο πάνε στο επόμενο επίπεδο, πάνε στην απογείωση και με touch and go παίρνουν τα τόξα και από 3 βέλη, κατευθύνονται σε μια κορυφή και πετώντας δίπλα της προσπαθούν να χτυπήσουν τους τρεις στόχους που στήθηκαν εκεί, αν αστοχήσουν πάνε στην απογείωση και παίρνουν καινούργια βέλη. Όσοι βρουν τους στόχους πάνε στο επόμενο επίπεδο που είναι το γκολ, μόλις κάνουν γκολ όμως γα να ισχύει θα πρέπει να πιουν και από δέκα μπύρες ο καθένας μέσα σε μισή ώρα, διαφορετικά θα είναι σαν να έχουν φθάσει μόνο στο επίπεδο 2. Τέλειο ε !!!




σταυρο πολύ καλή η ιδέα σου αλλα με μια παραλλαγή,
απογειώνονται όλη οι πιλότοι και μόλις δοθεί έναρξη φεύγουν όλη για για το γκολ έστω και τσουλήθρα που θα είναι η σε μπιραρία η σε καφενείο η σε κάνα clun κλπ...
ο πρώτος που θα κάνει goal τρώει όλο τον μεζέ και ο τελευταίος πληρώνει...
για αγώνα δεν ξέρω αν θα βολέψει πάντως θα το προτείνω στα παιδιά που πετάμε...

georgekoskotas
EN A
 
Δημοσ.: 12

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Τετ Ιαν 13, 2010 8:58 pm

το μονο σιγουρο ειναι οτι εχουμε πολυ φαντασια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
οποτε ειμαστε σε καλο δρομο

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό ΑντρέαςΖ » Τετ Ιαν 13, 2010 9:21 pm

Ναι από φαντασία πάμε καλά...

Ηδη οργανώνω μια παραπεντοσκυταλοδρομία που θα περιλαμβάνει ΚΑΙ χορεύτριες... :wink:

ΑντρέαςΖ
EN A
 
Δημοσ.: 28

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό cumulus » Τετ Ιαν 13, 2010 9:40 pm

ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ POST …. :lol: :lol: :lol: :lol:
Η απάντηση του De Bill και η ιδέα του Σταύρου είναι όλα τα λεφτά … :lol: :lol:
ΕΥΓΕ :!: :!: :!:

Ο καλυτερος πιλοτος ειναι αυτος με το μεγαλυτερο χαμογελο μετα την πτηση ! :lol:

http://www.youtube.com/profile?user=manoskyriakakis

http://www.o2paragliding.gr/
cumulus
Competition
 
Δημοσ.: 213

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό aiva » Πέμ Ιαν 14, 2010 9:58 am

:?:

Πανί μου σύντροφε πιστέ εσύ μονάχα μένεις, αυτή τη ψεύτικη ζωή να μου την εγλυκαίνεις
aiva
EN B
 
Δημοσ.: 87

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Πέμ Ιαν 14, 2010 11:49 am

:?: :?:

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό aiva » Πέμ Ιαν 14, 2010 1:36 pm

gamiseta opote benw se forum telika apogoitevomai olo kai perisotero...

Πανί μου σύντροφε πιστέ εσύ μονάχα μένεις, αυτή τη ψεύτικη ζωή να μου την εγλυκαίνεις
aiva
EN B
 
Δημοσ.: 87

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό andread » Πέμ Ιαν 14, 2010 3:45 pm

Αφού σε χαλάει γιατί μπαίνεις ?? Αν αλλάξει τίποτα θα σε ειδοποιήσουμε :idea:

andread
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 725

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Πέμ Ιαν 14, 2010 6:46 pm

και με σηματα καπνου αμα γουσταρης !!!

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό GiotaR » Παρ Ιαν 15, 2010 1:03 am

aiva έγραψε:gamiseta opote benw se forum telika apogoitevomai olo kai perisotero...


Μην απογοητεύεσαι aiva, έτσι είναι τα φόρουμ,απρόσωπα, σκληρά κι ακάθεκτα. Συχνά είναι δύσκολο να επιβιώσεις με τόσες... διαδικτυακές σφαλιάρες που κατά-καιρούς πέφτουν σε αντιφρονούντες-διαφωνούντες και λοιπούς "αλλόγλωσσους", extreme χιουμορίστες - γενικώς και χωρίς ιδιαίτερες διακρίσεις. :|
Είναι κι αυτό μια σύγχρονη μορφή ελευθερίας που πρέπει να την σεβαστούμε. :| Ο καθένας μπορεί να κάθεται στο πληκτρολόγιό του κι να γράφει ότι θέλει. Κι εσύ το ίδιο. Σε πιο επίπεδο θα κινηθείς εσύ το επιλέγεις. 8)
Η ιντερνετική επικοινωνία είναι- ως γνωστό- συναισθηματικά "ανάπηρη", δεν βλέπει δεν ακούει, δεν νιώθει, το κενό το συμπληρώνουν τα γνωστά emotions :P :( :x :evil: :mrgreen: κτλ
Αυτό το "θεριό" -όπως λέει κι ένας γράφων αυτού του φόρουμ που εκτιμώ πολύ- θέλει να μας φοβίζει αλλά από μας εξαρτάται αν θα το φοβηθούμε....so..keep walking....writing....speaking.....ΑΝ τελικά αποφασίσεις τι θες: να το φοβάσαι ή να σε φοβάται. It΄s up on to you!!!!! :P

φιλικά :P

GiotaR
Competition
 
Δημοσ.: 291

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό sot » Παρ Ιαν 15, 2010 1:19 am

ίσως παρεξηγήθηκα και ζητώ συγνώμη, αλλά δεν εννοούσα όσα ίσως φαίνονται με την πρώτη ματιά.
Μόνο ο Μάνος με κατάλαβε! :roll:

sot
EN D
 
Δημοσ.: 165

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό GiotaR » Παρ Ιαν 15, 2010 2:01 am

sot έγραψε:ίσως παρεξηγήθηκα και ζητώ συγνώμη, αλλά δεν εννοούσα όσα ίσως φαίνονται με την πρώτη ματιά.
Μόνο ο Μάνος με κατάλαβε! :roll:

Hi sot!
Εγώ να σου πω δεν κατάλαβα σε ποιο ύφος τέθηκε το αρχικό ερώτημα, ούτε είχα καμμιά ιδέα να γράψω! Όσοι ενδιαφέρθηκαν κι έγραψαν,έκαναν - κατ΄ εμένα πάντα-προτάσεις που είναι σε ποικίλο βαθμό, διασκεδαστικές, με δόσεις χιούμορ και, να, όπως τώρα λες, με κάποιες αιχμές μεταξύ φίλων! Απόλυτα δεκτό κι αλίμονο να ζητάς συγνώμη!

Τώρα αν σε κάποιον δεν άρεσαν καθόλου όσα γράφτηκαν ή δεν τις κατάλαβε, δικαίωμά του, κι αν το εκφράσει, δεν πρέπει να φάει και"πόρτα". Ξεκαθαρίζω ότι για αυτό το σημείο μόνο έγραψα την γνώμη μου και για αυτό απάντησα σε συγκεκριμένο nickname.

:P

GiotaR
Competition
 
Δημοσ.: 291

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό paramick » Παρ Ιαν 15, 2010 10:11 am

O μονος λογος, για τον οποιον θα μπορουσε καποιος να νιωθει "περιεργα" σ ενα φορουμ ειναι η προσβολη, 'η η υπονοια αυτης.
Εαν δεν προσβαλεις η δεν προσβαλεσαι,ακομα και σταθερα off topic να εισαι (καλημερα ΜΙΚ...), δεν χαλασε κι ο κοσμος!
Ο τιτλος του thread ειναι σαφης,οποτε χωρις ενοχες προτεινετε εναν εναλλακτικο αγωνα (fun σε απλα ελληνικα) που θα κανατε κεφι να συμμετεχετε. :roll:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: ΕΝΑ ΝΕΟ(?) ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Παρ Ιαν 15, 2010 11:11 am

Πρέπει να έρθει το καλοκαίρι επειγόντως για πτήσεις γιατί δεν μας βλέπω καλά
Σε ένα θέμα άκρος διασκεδαστικό και χιουμοριστικό με πολύ ιδέα και φαντασία βγαίνουν κόντρες
ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Επόμενο

Επιστροφή στην Συζητήσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες