Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 12:25 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Συζητήσεις

Συζητήσεις

ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ..ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

Θέματα γενικού ενδιαφέροντος που αφορούν τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς.

Συντονιστής: Moderators

ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ..ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

Δημοσίευσηαπό george29041 » Τρί Αύγ 12, 2014 5:09 pm

http://www.amvrakikosnews.com/gegonota- ... nitsa.html
Ο Τα Νέα Του Αμβρακικού κοινοποίησε σύνδεσμο.
2 ώρες πριν
Amvrakikos News - ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΩΟΣ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ Ο ΓΑΛΛΟΣ ΑΝΕΜΟΠΤΕΡΙΣΤΗΣ ΠΟΥ ΑΓΝΟΕΙΤΟ ΣΤΗ ΒΟΝΙΤΣΑ
www.amvrakikosnews.com
Read your news
Μου αρέσει!Μου αρέσει! · · Κοινοποιήστε

George Merisiotis Τελικα η παραπληροφορηση δεν εχει ορια, τιποτα απο ολα αυτα δεν υσχυει μα τιποτα.
πριν από 23 λεπτά · Μου αρέσει!
George Merisiotis Πραγματικα γεγονοτα¨απο εμενα που ημουν παρων,χθες ομαδα Γαλλων πεταξε απο τον Προφητη Ηλια ωρα 19¨00 πριν την πτηση εγινε συσταση απο μενα να ανεβει ενας ακομα οδηγος για να κατεβασει το αυτοκινητο την οποια αγνοησαν αποτελεσμα να διασπαστει η ομαδα εφοσον ανεβηκαν να παρουν το αμαξι και ο εν λογο παραπεντας που δεν προσγειωθηκε εκει που του συστησαμε αλλα στη Σαλτινη να ερθει με τα ποδια στη Βονιτσα"τεραστια αποσταση" και να "χαθει" με τους υπολυπους μαλακες που ουτε κινητο δεν ειχαν ως απεδειχθει να συνενοηθουν.ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΙΛΟΤΟ ΤΟΝ ΠΗΓΑΝ ΦΙΛΟΙ ΛΕΥΚΑΔΙΤΕΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΥΠΟΙ ΤΟΝ ΕΨΑΧΝΑΝ ΣΤΗ ΒΟΝΙΤΣΑ, μαλακας βεβαια και αυτος αφου δεν τους ειδοποιησε οτι βρισκετε στην εδρα του.ΤΑ ΠΕΡΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΡΕΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΝΙΚΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ ΦΤΑΝΕΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ..ΡΩΤΑΜΕ...ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΔΑΛΟ ΚΑΤΣΙΚΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ
πριν από 11 λεπτά · Μου αρέσει!
George Merisiotis Υ.Γ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ ΑΠΟ ΒΟΝΙΤΣΑ ΑΓ ΝΙΚΗΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ 50000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕς ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ.
πριν από 5 λεπτά · Μου αρέσει!

ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΕΙΣ...ΛΙΓΟ ΠΕΤΑΣ :lol: :lol: :lol:
george29041
Competition
 
Δημοσ.: 376

Επιστροφή στην Συζητήσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 51 επισκέπτες