Ημερομηνία Παρ Απρ 26, 2024 9:03 am
Text Size

Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

....τα κουμουλάκια μου μέσα!!

Πείτε μας πως πετάξατε

Συντονιστής: Moderators

....τα κουμουλάκια μου μέσα!!

Δημοσίευσηαπό norad » Πέμ Μαρ 18, 2004 6:02 pm

Πέμπτη 18/3/2004 - μέχρι να νυχτώσει μην βγει κανένας μπαλκόνι! ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥ*ΑΝΑΣ ΑΠΟ ΚΟΥΜΟΥΛΑΚΙΑ!!! GRRRRRRRRRRRRRRR

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

Δημοσίευσηαπό antouan » Παρ Μαρ 19, 2004 12:32 am

Βέβαια της πουτάνας απο κουμουλάκια γινόταν και στο κιθαιρώνα.....βάση 1900-2000,μετεωρολογικός 5-10 χμ με δυνατότερες ρυπές απο τα διάφορα θερμικά.Απογειώθηκε πρώτος ο
Αμαξάς και αργότερα εγώ,ο Βαγγέλης και ο Σπηλέο.Έπειτα απο αρκετή προσπάθεια αγγίξαμε βάση.Ο Γιώργος πήγε προς ερυθρές και πιο πίσω,εγω με το Θανάση δυτικά πάνω απ τη κορυφη προς αι βασίλη ενω ο ψηλός πέρα από το καπαρέλι και πίσω.Δηλαδή ανέβαζε και ο κάμπος...Γύρω στις 4 προσγειώθηκα έπειτα από 2 ώρες πτήσης καθότι έπρεπε να πάω νωρίς αθήνα.Eκείνη την ώρα εμφανίστηκαν ο Βασίλης ο δάσκαλος,ο Αντριου,ο Κωστας και άλλοι φίλοι πύρκαυλοι για πτήση.Μήπως ήρθε η άνοιξη;Πάντως παράπονο απ'το κιθαιρώνα δεν έχουμε.Πετάμε εδω και μια βδομάδα συνέχεια!Αλέξανδρε συγγνώμη που σου γάμησα τη ψυχολογία!!!!antouan

antouan
Competition
 
Δημοσ.: 210

Δημοσίευσηαπό kswift » Παρ Μαρ 19, 2004 10:19 am

AYTO EINAI ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΦΟΒΟΙ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑΝ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΑΝΟΙΞΗ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΣΚ...........

kswift
Competition
 
Δημοσ.: 316

Δημοσίευσηαπό badder » Παρ Μαρ 19, 2004 12:45 pm

Θα πετάει όμως το Παναιτωλικό και οι γύρω πτήσεις... χιχιχι

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712


Επιστροφή στην Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες