Ημερομηνία Τρί Απρ 30, 2024 6:04 pm
Text Size

Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Πείτε μας πως πετάξατε

Συντονιστής: Moderators

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Παρ Αύγ 24, 2012 6:54 pm

badder έγραψε:Αυτή είναι η διαφορά. Θεωρώ ότι οι βασικοί κανόνες ασφάλειας δεν μπαίνουν στη διαδικασία κρίσης. Και φυσικά όλοι κρίνονται για αυτά τα θέματα. Η αυστηρότητα κακώς μπαίνει ως θέμα, διότι σημαίνει ότι υπάρχουν ανοχές και ελαστικότητα. Οι βασικοί κανόνες ασφάλειας (όπως το κράνος) πρέπει να τηρούνται πάντα, από όλους και χωρίς εξαιρέσεις. Ο Γιώργος δεν είναι εξαίρεση, όσο εξαιρετικός χειριστής και αν είναι (προσωπικά τον θεωρώ κορυφαίο).

Αλλά όπως έχει ήδη ειπωθεί, είναι προσωπικό ζήτημα του καθενός να αξιολογεί την ασφάλεια του, όχι όμως και των άλλων.


ξερεις τι παιζεται... οταν εισαι στην οχθη που θεωρεις οτι φορωντας κρανος πάντα, θα αλλάξει κάτι... ειναι λογικο να πιστεύεις οτι θα αλλάξει και για τον επιβάτη κατι...

για να μη φορεσω κρανος, προφανως εμπρακτα το θεωρω μικρης σημασιας, αρα απο την ίδια θεώρηση, πως ειναι δυνατον να θεωρήσω οτι του επιβάτη το κράνος είναι μεγάλης σημασίας; ... θα ειναι σαν να τον υποχρεωνω για λογους δικου μου βιτσιου...

μου μοιαζει αδυνατο να κριθει η οπτικη του ενός, απο την θεση που κοιτάει ο άλλος...


υγ. εχεις πεταξει μες τη ζεστη σε παραλια με μαγιό (ξυπολητος χωρις κρανος) να δεις πως ειναι; :P :D :D
ποοοολυ καλη φαση!! :D :D :D
ειδικα ο αερας αναμεσα στα δαχτυλα στα ποδια αχχααχαχ :D :D

jollyroger
Competition
 
Δημοσ.: 1075

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό paramick » Παρ Αύγ 24, 2012 9:28 pm

Οσο αγαπάω και εκτιμάω τον Γιώργο,είμαι αντίθετος με τήν επιλογή του,και γιαυτό ίσως να τον πάρω τηλέφωνο να του τραβήξω το αυτί.
Παρόλα αυτά,το "λαικό δικαστήριο" και το δημόσιο "κρά" τα θεωρώ,απο γελοιότητα εώς και καραγκιοζιλίκι.
Αυτααααά......

p.s. (μεταξύ σοβαρού και αστείου).
Εαν αναφερόμουν στον Chuck Norris του ελληνικού παραπέντε,θα πρόσεχα πολύ τα λόγια μου.... :mrgreen:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό badder » Παρ Αύγ 24, 2012 10:00 pm

Κακώς νομιζεις οτι το θέμα είναι κάποιο συγκεκριμένο άτομο. Η κουβέντα και το κατ εσένα λαικό δικαστήριο γίνεται για την νοοτροπία και για την αποφυγή μετάδοσης αυτής. Ξεκίνησα να γράφω μόλις αναφέρθηκε ότι συμβαίνει σε όλους και υπάρχουν και εξαιρέσεις και ότι για κάποιους ισχύουν άλλα. Με αυτά έχω πρόβλημα, όχι με πρόσωπα.

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό amaxas » Παρ Αύγ 24, 2012 10:48 pm

καλος τον παπαρ,,ακη
εξω βλεπουν την προχτεσινη προσγειωση σου που ηταν υψηλου επιπεδου ( ο κωλος σου ακομα σε ποναει ???ευτυχως που δεν ειχες επιβατη θα του ειχες σπασει και τα 2 ποδια, εσυ αγορι μου θες εκτος απο το κρανος και πανοπλια)
και οσο για τις απογειωσεις σου στην εξανθια αλιμονο στους επιβατες που εχεις σακατεψει με κρανος , παλι καλα που τα πουρναρια και τα δεντρα δεν εχουν μιλια για να πουν ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι .
οσον αφορα για τον γιο μου προτιμω να το πεταω ξυπολιτο και χωρις κρανος εγω, παρα ενας ασχετος και μαλακας σαν και σενα .
να ειναι καλα ο tsouloufis που ανεβασε την foto για να φανει οτι πεταξα τον γιο μου και τιποτα αλλο γιατι εγω δεν ενεβαζω video και foto για να δειξω ποσο μαγκας ειμαι.

εγω ποτε δεν παροτρυνα κανεναν να πετα χωρις κρανος και αν κοπτεστε για την ασφαλεια φροντιστε για την δικη σας και μετα για τους αλλους , εγω για την ασφαλεια μου ξερω τι κανω , ελπιζω και εσεις ...

γεια σου παπαρ,,ακη περαστικα σου

min petate poly kai ksexasete na prosgiothite
amaxas
EN A
 
Δημοσ.: 29

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Παρ Αύγ 24, 2012 11:19 pm

παντως ο παπαρακης, ασχετος, μαλακας, απλως σχολίασε ενα υπαρχον θέμα, χωρις να εκθέσει κανένα επιπλέον γεγονός για κανέναν...

και σχολίασε κατι πιθανό, οτι ισως κανεις δε ρωτησε ενα παιδακι που φαινεται στη φωτο...

και βασικά εσύ ειπες ποσο περηφανος εισαι που αποφασιζεις πως πεταει ο γιος σου μονος σου... παραδεχτηκες δηλαδη αυτο που ειπε και ο ακης...

και επιπροσθετως, εφερες απο το πουθενα, ενα περιδρομο περιστατικα για να εκθεσεις τον 'μαλακα'...

χμμμ...

jollyroger
Competition
 
Δημοσ.: 1075

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Παρ Αύγ 24, 2012 11:58 pm

JollyRoger έγραψε:παντως ο παπαρακης, ασχετος, μαλακας, απλως σχολίασε ενα υπαρχον θέμα, χωρις να εκθέσει κανένα επιπλέον γεγονός για κανέναν...

και σχολίασε κατι πιθανό, οτι ισως κανεις δε ρωτησε ενα παιδακι που φαινεται στη φωτο...

και βασικά εσύ ειπες ποσο περηφανος εισαι που αποφασιζεις πως πεταει ο γιος σου μονος σου... παραδεχτηκες δηλαδη αυτο που ειπε και ο ακης...

και επιπροσθετως, εφερες απο το πουθενα, ενα περιδρομο περιστατικα για να εκθεσεις τον 'μαλακα'...

χμμμ...


εσυ σταματα να κανεις copy past απο διαφορα ψυχολογικα forum και να λες μαλακιες γιατι το εχεις καψει τελειως

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Σάβ Αύγ 25, 2012 12:47 am

amaxas έγραψε:καλος τον παπαρ,,ακη
εξω βλεπουν την προχτεσινη προσγειωση σου που ηταν υψηλου επιπεδου ( ο κωλος σου ακομα σε ποναει ???ευτυχως που δεν ειχες επιβατη θα του ειχες σπασει και τα 2 ποδια, εσυ αγορι μου θες εκτος απο το κρανος και πανοπλια)
και οσο για τις απογειωσεις σου στην εξανθια αλιμονο στους επιβατες που εχεις σακατεψει με κρανος , παλι καλα που τα πουρναρια και τα δεντρα δεν εχουν μιλια για να πουν ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι .
οσον αφορα για τον γιο μου προτιμω να το πεταω ξυπολιτο και χωρις κρανος εγω, παρα ενας ασχετος και μαλακας σαν και σενα .
να ειναι καλα ο tsouloufis που ανεβασε την foto για να φανει οτι πεταξα τον γιο μου και τιποτα αλλο γιατι εγω δεν ενεβαζω video και foto για να δειξω ποσο μαγκας ειμαι.

εγω ποτε δεν παροτρυνα κανεναν να πετα χωρις κρανος και αν κοπτεστε για την ασφαλεια φροντιστε για την δικη σας και μετα για τους αλλους , εγω για την ασφαλεια μου ξερω τι κανω , ελπιζω και εσεις ...



γεια σου παπαρ,,ακη περαστικα σου




ωπα ρε μεγαλε κατουρα και λιγο....
δηλαδη δε παιζεσαι με τιποτε...
εμ κανεις τη μαλακια εις διπλουν τουλαχιστο, γιατι εσυ δε φαινεσαι αν φορας η οχι, εμ η κριτικη που σου κανουν ειναι πολυ ωπα αλλα δεν εχεις μαθει να τη δεχεσαι και απο πανω...
και εσυ θα ερθεις αυριο μεθαυριο να κρινεις αλλους πιλοτους για το αν ειναι ικανοι η οχι να παρουν διπλωμα, οταν εσυ δεν εισαι καν ικανος να κρινεις και να συμορφωθεις για τις πτητικες σου μαλακιες...
μια χαρα σου απανταει ο Ακης...
ωπα ρε για χαλαρωσε λιγο....

εδω μπανανια η ΕΛΑΟ ακουει?

και οταν θα ερθει η ωρα να με εξετασεις να φοραω το κρανος η επειδη κρινω οτι πεταω καλυτερα απο σενα η μαλλον ακομη καλυτερα, εμενα δε θα μου συμβει ποτε, που λες και συ...
γεια σου ρε "Ακη" που απο τους πολλους παπαρες, εγινες και παπαρ,,ακης

οπως ειπε και ενας φιλος που δε θα ηθελε να συμμετασχει στη συζητηση..."το να εισαι μαλακας δεν ειναι αδικημα... αλλιως δε θα προλαβαίναμε να τρέχουμε..." αλλα οχι κι ετσι, αυτο παει πολυ απο εναν.....τι αραγε.... για συνεχισε να καταλαβουμε κι εμεις...
κι οταν λενε να ζυγιζομαστε με τον εξοπλισμο το λενε οχι για να δουμε ποσο μαλακας ειναι ο καθενας... αλλα για καλο και για κακο, ζυγισου... καλο θα σου κανει, χωρις κρανος και πανοπλιες και αλλες τετοιες παπαριες που δε χρειαζεσαι αλλωστε...

τι λετε τωρα και θελει μετα η ΕΛΑΟ να ονομαζει εξεταστες κατι τσιου...

θα παρακαλουσα δε τον διαχειριστη του foroum να ενταξει το ολα παραπανω σε μια νεα θεματικη ενοτητα με τιτλο "για να καταλαβει καποιος οτι ειναι χαζος χρειαζεται να εχει πολυ μυαλο". Αυτο ισως ταιριαζει περισοτερο σα θεμα οπως ξεκινησε....
και να μπαινουν ολοι οι παπαρες και να τα λενε, για το ποσο μαγκες ειναι. Γιατι αν ο Γερμανακης παραφραστηκε σε παπαρ,,ακης, αλλοι κερδιζουν επαξια τον τιτλο του ΠΑΠΑΡΑ...

περαστικα και σε σενα ΠΑΠΑΡΑ

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition
 
Δημοσ.: 1202

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Αύγ 25, 2012 8:25 am

Εισαι λαθος COP
Αν νομιζεις πως κρινεις οτι ο amaxas ειναι ενας απλος παραπεντιστας κανεις λαθος....οπως εσυ βλεπεις τον vagos τωρας και σου ανοιγει νεους δρομους ετσι και εμεις πριν πολλα χρονια μαθεναμε απο τον george με ΚΡΑΝΟΣ!!!!!θα προτεινα να εισαι πιο διακριτικος και να σεβεσε περισοτερο τους αρχεοτερους, Απο οτι καταλαβενω υπαρχει σχεση σοβαρη μεταξυ george και ακις και καλο ειναι να τα βρουνε μεταξυ τους στους δυο τριτος δεν χωρα.(αν περναγα τωρα εξετασεις μετα απο 18 χρονια τον αμαξα θα ηθελα για εξεταστη).

Επισκέπτης
 

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό paramick » Σάβ Αύγ 25, 2012 9:20 am

Χαρούμενοι όλοι να υποθέσω :!:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό german-akis- » Σάβ Αύγ 25, 2012 9:35 am

pandos amaksa, kala egrapsa, to epipedo su to dihnis me kathe efkeria, ke ase tus alus na krinun to poso kalos ise i malon den ise , pola milas, liga petas. emines stasimos file anagnorise to.. pandos san ekpedeftis den aksizis mia. esi ise enas apo aftus pu kratane to parapende sto proistoriko epipedo stin ellada.


sorry gia ta greeklisch ala den mporo na grafo ellinika.

mono i pteriga mu vrontaei
[ img ]

Τελευταία επεξεργασία απο german-akis- την Σάβ Αύγ 25, 2012 9:41 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
german-akis-
EN A
 
Δημοσ.: 32

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Σάβ Αύγ 25, 2012 9:38 am


Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Αύγ 25, 2012 9:42 am


Επισκέπτης
 

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Σάβ Αύγ 25, 2012 9:51 am

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ. :lol: Έτσι για να αλλάξουμε κλίμα.

Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Σάβ Αύγ 25, 2012 9:57 am

Κωστα δε θα διαφωνισω στο οτι ολοι εχουμε καποιον για προτυπο, αλλα να δεχθω οτι θα με βριζει καποιος ο οποιος βριζει επειδη του υποδειξαμε διακριτικα ενα λαθος....
και στον Δημητρη, που εν μερη απαντησε με καποια δοση χιουμορ δεν του ειπαμε κατι... αλλα να βγαινει μαλακας ο οποιοσδηποτε γιατι ειπε το σωστο σε εναν δεινοσαυρο ειναι προσβλητικο και εξοργιστικο....
ο Vagos δε μας ανοιγει νεους οριζοντες με το εξωτερικο του κεφαλιου αλλα με το εσωτερικο... θετωντας σα νο 1 την ασφαλεια και φωναζοντας ολημερα για αυτη....

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition
 
Δημοσ.: 1202

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:10 am

Το ξερει το σωστο δεν χρειαζετε και σπονσορα....Ενταξει ......οκ βρηκα την λυση θα κανει μια πτησαρα στον παναχαικο με ΚΡΑΝΟΣ αυτη την φορα και μετα μην ξανακουσω την λεξη δεινοσαυρος....

Επισκέπτης
 

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:18 am

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
με πηρε τηλεφωνο ο βλακας για να του δοσω εξηγεισεις....
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
το πηρε προσωπικα....
αμεσα αλλαγη του θεματος παρακαλω.....

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition
 
Δημοσ.: 1202

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:23 am

german-akis- έγραψε:pandos amaksa, kala egrapsa, to epipedo su to dihnis me kathe efkeria, ke ase tus alus na krinun to poso kalos ise i malon den ise , pola milas, liga petas. emines stasimos file anagnorise to.. pandos san ekpedeftis den aksizis mia. esi ise enas apo aftus pu kratane to parapende sto proistoriko epipedo stin ellada.


sorry gia ta greeklisch ala den mporo na grafo ellinika.

mono i pteriga mu vrontaei
[ img ]


μαθε πρωτα να απογειωνεσε και μετα μιλα παπαρ,,ακη
η μηπως θες να βαλουμε και το βιντεακι απο την βροντια να γινεις ρομπα ?

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:31 am

βιντεακι απο την βροντιά? Βάλε βάλε, Έλα να βγαίνουνε ένα ένα στη φόρα. :lol:

Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:40 am

Αν ψαξουμε για βιντεο θα βρουμε πολλα και απο πολλους μην το χοντρενουμε...ασε τους να τα βρουν μεταξυ τους..

Επισκέπτης
 

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό german-akis- » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:41 am

tsulufaki, pu to ksethapses afto to videaki. ine astio, ala den egine ke tipota !! afto prepi na itane to 2009. gia ta dika su wrondigmata den prepi na pame toso piso. to diko su epipedo to ida stin konitsa ala ke sto kathisma fetos. apla den ta sholiazo. ompreles, ksaplostres, purnaria me epivati 20 m kato apo tin apogiosi........pssssss. na su po....stamata na ise 15 ke prosehe ligo protu na gini kati kako,,,,, ke kati alo,, mathe apo ta lathi su.. tin simandikotita tu efedriku ke kranos tha eprepe na tin kseris esi kalitera apo olus. ke min mas to pezis acrowatis. to sat to kani ke i kutso maria pleon.....ke esi liga petas ala poli milas, telioni gia mena afti i sizitisi, ola ta ala ston aera...


happy landings

akis

german-akis-
EN A
 
Δημοσ.: 32

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό amaxas » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:42 am

cop έγραψε:χαχαχαχαχαχαχαχαχα
με πηρε τηλεφωνο ο βλακας για να του δοσω εξηγεισεις....
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
το πηρε προσωπικα....
αμεσα αλλαγη του θεματος παρακαλω.....



γιατι να αλλαξουμε θεμα ? τωρα που ανακαλειψαμε ποσο μαλακας εισαι και εσυ οπως ο φιλος σου .
απο οτι καταλαβα στο τηλ. μονο που δεν κακαριζες
και οταν απαντας επι προσωπικου να περιμενεις απαντηση επι προσωπικου
αλλα για να δεις ποσο μαλακας εισαι απντουσες για τον παπαρ,,ακη, ουτε δικηγορος του να εισουν.
λοιπον φιλαρακο τελος.... τα υπολοιπα αν θες απο κοντα να δεις ποιος ειναι ο μαλακας.

min petate poly kai ksexasete na prosgiothite
amaxas
EN A
 
Δημοσ.: 29

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Σάβ Αύγ 25, 2012 10:52 am

german-akis- έγραψε:tsulufaki, pu to ksethapses afto to videaki. ine astio, ala den egine ke tipota !! afto prepi na itane to 2009. gia ta dika su wrondigmata den prepi na pame toso piso. to diko su epipedo to ida stin konitsa ala ke sto kathisma fetos. apla den ta sholiazo. ompreles, ksaplostres, purnaria me epivati 20 m kato apo tin apogiosi........pssssss. na su po....stamata na ise 15 ke prosehe ligo protu na gini kati kako,,,,, ke kati alo,, mathe apo ta lathi su.. tin simandikotita tu efedriku ke kranos tha eprepe na tin kseris esi kalitera apo olus. ke min mas to pezis acrowatis. to sat to kani ke i kutso maria pleon.....ke esi liga petas ala poli milas, telioni gia mena afti i sizitisi, ola ta ala ston aera...


happy landings

akis


παπαρ,,ακη αυτα που λες ειναι κατσκευαμαστα της φαντασιας σου ....
και αφου αναφερες την κονιτσα θα σου πω να σταματησεις να με ενημερωνεις για το τι ειναι ο καθενας απο αυτους που ξερω χρονια πχ. βλασσοπουλος , αμαξας .

λοιπον να μην πουμε για το επιπεδο σου γιατι οπου και να αναφερεις το ονομα ακη στο καθισμα ολοι θα λενε ,,,ποιος ο μαλακας ο γερμανος

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό dim » Σάβ Αύγ 25, 2012 11:05 am

Ιντριγκες, επικές μάχες, αλληλοσκοτωμοί, δολοπλοκίες, τσακωμοί, πόνος, σπαραγμός..... γουστάρω να βλέπω, φτιάχνομαι ρε παιδί μου, τύφλα να έχουν τα Τούρκικα σήριαλς.


Find what you love and let it kill you - Bukowski
SY1ADR
-------------------------------------
http://vimeo.com/dimitrism
http://youtube.com/dimitrismm
dim
Competition
 
Δημοσ.: 899

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Σάβ Αύγ 25, 2012 11:17 am

χμμμ... μαλακοσυζητηση...

απο που μπορω να προμηθευτω κι εγώ ένα τετοιο πτυχίο;

jollyroger
Competition
 
Δημοσ.: 1075

Re: Ποιος ειναι ο πιλοτος ?

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Αύγ 25, 2012 11:19 am

Εγω αυτο που βλεπω οτι και μονο τα ποστ καταλαβενεις οτι..
http://www.youtube.com/watch?v=X_EYAhw3 ... ata_player

Επισκέπτης
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην Περιγραφές Πτήσεων & Cross Country

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες