Ημερομηνία Κυρ Μάιος 05, 2024 3:57 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Αερολογίες

Αερολογίες

ΕΚΚΛΗΣΗ ΆΡΗ ΠΟΥΛΙΑΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΑΟ

Άσχετα από πτήσεις αλλά σχετικά με εμάς.

Συντονιστής: Moderators

Δημοσίευσηαπό Άρης » Τρί Ιούλ 05, 2005 11:57 pm

Ο Γιαννόπουλος είναι εκπρόσωπος τις εκκλησίας

Τα 2 τελευταία λινκ είναι άσχετα με τον Λιαντίνη.
Είναι σχετικά με τις καταστροφικές επεμβάσεις της εκκλησίας στην πολιτική στην εκπαίδευση και στη αλλοίωση της ιστορίας.



Ο Λιαντίνης ήταν ένας μεγάλος φιλόσοφος της εποχής μας.
http://www.filosofia.gr/liantinis.html

Θεωρούσε ότι όλο το εκπαιδευτικό σύστημα είναι σάπιο αφού τον μεγαλύτερο ρόλο στην διαμόρφωση του τον έχουν η εκκλησία οι πολιτικοί και κάποιοι αγράμματοι ψευτοκαθηγητες που έχουν καταντήσει την εκπαίδευση εργοστάσιο παραγωγής εργατών, και όλοι αυτοί παίζουν πολιτικά παιχνίδια στην πλάτη των Ελλήνων.
Αυτοί του εκαναν πόλεμο, το σύστημα.
Αυτό εννοούσε όταν έλεγε
"γιατί η διαφορά η τρομερή εστάθηκε ότι οι ποιητές, που μοιάζαν την αλήθεια, είπανε ψέματα. Εγώ όμως, που μοιάζει με τα ψέματα, έζησα την αλήθεια"
{Δηλ. Αυτοί που φαίνονται αληθινοί είναι ψεύτικοι ενώ εγώ που φαίνομαι ψεύτικος είμαι αληθινός . }
{Ζω μέσα στην αλήθεια και αυτοί ζουν στο ψέμα τους.}


Μέσα σε όλα αυτά που μελετούσε έκανε και την διατριβή του για τον θάνατο.
Θεώρησε λοιπόν σωστό να διαλέξει αυτός τον τρόπο του θανάτου του προκείμενου να επιβληθεί σε αυτόν.
Κάτι παρόμοιο με αυτό που είχε κάνει ο Οιδίποδας .


Σημασία βέβαια για μένα δεν έχει ο θανατός του ,{ήταν προσωπική του επιλογή} http://liantinis.gr/bvnews/news.shtml?nid=76 αλλά τα λεγόμενα και τα γραπτά του που είναι πολύ μπροστά από την εποχή μας και ανοίγουν μπροστά μας άλλους ορίζοντες, φωτεινούς.
Για όσους έχουν διαβάσει κάποιο από τα βιβλία του ή ειχαν παρακολουθησει καποιες από τις διαλεξεις του καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Σχετικό ρεπορτάζ είχε σήμερα το alter στις 11.30 στο δελτίο ειδήσεων.

Σχετικό αρθρο εχει και το http://news.pathfinder.gr/greece/news/212740.html

Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό adreas » Τετ Ιούλ 06, 2005 4:43 am

Δεν ξέρω αν ήταν πολύ μπροστά για την εποχή του αλλά σίγουρα ήταν από λίγους υψηλά ιστάμενους που μιλούν ανοιχτά (οι περισσότεροι ανοιχτομιλούντες δεν καταλήγουν υψηλά ιστάμενοι). Σίγουρα ήταν πολύ διαβασμένος, αλλά κι ο αγαπημένος του Σεφέρης και θα έλεγα και ο Τσιφόρος και πιο παλιά ο Καβάφης ήταν σε παρόμοια μήκη κύματος καθώς φυσικά και κάμποσοι ξένοι τους οποίους αναφέρει απο δω κι από κεί. Όσο για την εκκλησία, πολύς διαβασμένος κόσμος την κράζει και με το δίκιο του, όπως η Λιλή Ζωγράφου αλλά και κάτι έγινε. Όλη η υφήλιος κράζει το Bush ή τη Microsoft αλλά το κάνουνε σε πορείες όπου πάνε οδηγώντας αυτοκίνητα που καίνε βενζίνη από αμερικάνικες πολυεθνικές ή γράφοντας από Internet Explorer σε forum που τρέχουνε σε servers της MS. Χωρίς να ξέρω, βάζω στοίχημα μια χωριάτικη σαλάτα (με φέτα) ότι το Sky τρέχει σε τέτοιο server.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Δημοσίευσηαπό badder » Τετ Ιούλ 06, 2005 10:03 am

Παρακαλώ η χωριάτικη σαλάτα μου να έχει μπόλικο κρεμμύδι... :P

Καλά αφού αν δεν κάνω λάθος τρέχεις linux (άρα κάτι ξέρεις) δεν θεωρείς πιο πιθανό αφού βλέπεις php στο sky να τρέχει πάνω σε κάποιον apache?

Όσο για τον Λιαντίνη, η προσωπική μου ενασχόληση με το θέμα δεν με έχει φτάσει στο συμπέρασμα ότι δεν ζει πια. Βάσει των όσων έλεγε και της γενικότερης στάσης του θεωρώ ότι είναι εξίσου πιθανό να ζει.

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Δημοσίευσηαπό arkoudos » Τετ Ιούλ 06, 2005 10:42 am

Άλλαξα γνώμη!

Τελευταία επεξεργασία απο arkoudos την Τετ Ιούλ 06, 2005 6:52 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
arkoudos
EN B
 
Δημοσ.: 59

Δημοσίευσηαπό Άρης » Τετ Ιούλ 06, 2005 10:56 am

arkoudos
Κώδικας: Επιλογή όλων
Προβληματικά άτομα που μόνο κακό έκαναν στην επιστήμη, καθώς και πιστεύω πως οι ελλοιπώς μορφωμένοι σε αυτούς βρίσκουν καταφύγιο της ,όποιας ανησυχίας τους.
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ (ΑΝ ΠΕΘΑΝΕ) ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙ!

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ !!! ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ!!!!
ΠΟΥ ΒΥΘΙΣΑΝ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΣΑΣ.


Απαντηση.

Από την πόρτα σου περνώ
και τηγανίζεις ψάρια,
δε μου πετάς ένα κεφτέ
να την ακούσω λίγο.??


http://filosofia.gr/thematafilosofias.php?subaction=showfull&id=1115121573&archive=&start_from=&ucat=1&

Τελευταία επεξεργασία απο Άρης την Πέμ Ιούλ 07, 2005 12:06 am, επεξεργάστηκε 2 φορές συνολικά.
Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό arkoudos » Τετ Ιούλ 06, 2005 10:59 am

Άλλαξα γνώμη!

Τελευταία επεξεργασία απο arkoudos την Τετ Ιούλ 06, 2005 6:49 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
arkoudos
EN B
 
Δημοσ.: 59

Δημοσίευσηαπό orck » Τετ Ιούλ 06, 2005 11:37 am

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
arkoudos έγραψε:ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!

orck
Competition
 
Δημοσ.: 447

Δημοσίευσηαπό Άρης » Τετ Ιούλ 06, 2005 11:56 am

Με 700 επισκέψεις στο συγκεκριμένο θέμα του φόρουμ , μόνο εσείς οι 2 απαντήσατε έτσι, δεν σας προβληματίζει αυτό???
Αν δεν έχετε κάτι ουσιώδες να πείτε , αν δεν σας ενδιαφέρει το θέμα μην ασχολείστε εσείς προσβάλλεστε.



"Δυο πραγματα ειναι απειρα, το συμπαν και η ανθρωπινη βλακεια. Και για το συμπαν δεν ειμαι απολυτα σιγουρος..."
Αλμπερτ Αινσταιν

Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό arkoudos » Τετ Ιούλ 06, 2005 12:06 pm

Άλλαξα γνώμη!

Τελευταία επεξεργασία απο arkoudos την Τετ Ιούλ 06, 2005 6:45 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
arkoudos
EN B
 
Δημοσ.: 59

Δημοσίευσηαπό adreas » Τετ Ιούλ 06, 2005 3:02 pm

badder έγραψε:Παρακαλώ η χωριάτικη σαλάτα μου να έχει μπόλικο κρεμμύδι... :P
Καλά αφού αν δεν κάνω λάθος τρέχεις linux (άρα κάτι ξέρεις) δεν θεωρείς πιο πιθανό αφού βλέπεις php στο sky να τρέχει πάνω σε κάποιον apache?


Σοβαρά, μ' έφτιαξες τωρα? Linux μπορεί να τρέχω (επειδή είμαι από τους νεοπαλιούς που μάθανε Fortran σε Unix και όταν εμφανίστηκε το Pine στο email μου είχε φανεί σαν το απόλυτο interface) αλλά από networking είμαι ασχετίδης, η ενασχόλησή μου είναι να φτιάχνω μοντέλα σε ό,τι γλώσσα βρω μπροστά μου. Τέλος πάντων, θα το έχω υπ'οψιν μου και όταν σας πετύχω με το καλό θα κεράσω μια λεκάνι σαλάτα.

Αρκούδε, οι θετικές επιστήμες (και όχι μόνο) χρωστάνε την ύπαρξή τους στη φιλοσοφία. Το να την πετάς στα σκουπίδια είναι σα να φοράς στη μούρη σου παρωπίδες. Στο περίπου, η φιλοσοφία αποτελεί την εμπροσθοφυλακή της σκέψης. Εάν κάτι το δεις σήμερα στο κινητό σου, το σκέφτηκε ο φιλόσοφος το 600 π.χ., το ψαχούλεψε ο μαθηματικός το 1500, το ψιλοεδραίωσε ο φυσικός το 1700, το προχώρησαν οι κουμπιουτεράδες στα μέσα του περασμένου αιώνα και ξαφνικά σήμερα μπορούμε να κανουμε Tetris based cyber sex με blue tooth. Οι φιλόσοφοι είναι γενικά ποιητές και γράφουν κατά κανόνα επιστημονική φαντασία. Από τον Όμηρο, μέχρι το Philip Dick και το Greg Egan, δουλειά τους είναι να σκέφτονται όσα ο κόσμος βαριέται καν να ακουμπήσει. Αλλά προς θεού, μην ανάγουμε την τεμπελιά σε αρετή, τζιζ, γι αυτό μας έχουν κάτσει στο σβέρκο όσα κακά μας έχουν κάτσει και καλά κάνανε και μας κάτσανε εδώ που τα λέμε γιατί είμαστε κρετίνοι. Όπως έγραψαν άκρως χριστιανικά οι Eagles και κατηγορήθηκαν σαν αντίχριστοι από τους βλάκες της υφηλίου: " We are all just prisoners here
Of our own device".

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Δημοσίευσηαπό guru » Τετ Ιούλ 06, 2005 3:12 pm

Παρασύρθηκα και εγώ και έγραψα κάτι αμπελοφιλοσοφίες, τις οποίες όμως τις έσβησα σε «ένδειξη διαμαρτυρίας».

Τελευταία επεξεργασία απο guru την Τετ Ιούλ 06, 2005 6:08 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Apostolos Mavrothalassitis
Axis team
guru
Competition
 
Δημοσ.: 537

Δημοσίευσηαπό andread » Τετ Ιούλ 06, 2005 4:56 pm

Το θέμα Λιαντήνη ξάνα στην επικαιρότητα με την συμπλήρωση 7 χρόνων και την ανακάλυψη όστων στην περιοχή της εξαφάνισης.

Ανδρέα κράτα την χωριάτικη, όταν θα βρεθείς με τον Badder το σκυ μαλλον θα "κάθεται" σε wwwwii.... wwiinn.... windows (ούφ το είπα)

andread
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 725

Δημοσίευσηαπό badder » Τετ Ιούλ 06, 2005 5:10 pm

θα τρέχει όμως σε apache με συνδυασμό mysql και Php.

Τα win είναι απαραίτητα για να τρέχει η εφαρμογή που έφτιαξε ο norad για τα βίντεο.

Δικαιούμαι ακόμα σαλάτα? :)

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Δημοσίευσηαπό adreas » Τετ Ιούλ 06, 2005 5:42 pm

Guru, πολύ σωστή η παρατήρησή σου αλλά δεν ξέχασα τα κομμάτια που ανέφερες. Τα έχωσα όλα μαζί στο:

μην ανάγουμε την τεμπελιά σε αρετή, τζιζ, γι αυτό μας έχουν κάτσει στο σβέρκο όσα κακά μας έχουν κάτσει και καλά κάνανε και μας κάτσανε εδώ που τα λέμε γιατί είμαστε κρετίνοι. Όπως έγραψαν άκρως χριστιανικά οι Eagles και κατηγορήθηκαν σαν αντίχριστοι από τους βλάκες της υφηλίου: " We are all just prisoners here
Of our own device".


που λίγο πολύ αυτό πραγματεύεται.

badder, μην ανησυχείς, η σαλάτα σου δεν κινδυνεύει αλλά θα πρέπει να περιμένεις να κατεύω Ελλάδα κι αυτό δεν το βλέπω να γίνεται μέχρι τέλη Σεπτέμβρη γι αυτό μέχρι τότε αρκέσου σε καμιά μπύρα απο το MIK και το συνάφι του.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Δημοσίευσηαπό kung » Τετ Ιούλ 06, 2005 5:56 pm

AMAN AMAN AMMMMAAANNNNNN :evil:

( LIADINI TO TROS TO MADOLATOOOO????????) 8O

( EBLOGITOS SI KIRIE........ GI IN KAI IS GIN APELEFSI AMIN) :cry:

1. Ως πότε παλικάρια να ζούμεν στα στενά,
μονάχοι σαν λιοντάρια, σταις ράχες στα βουνά;
Σπηλιές να κατοικούμεν, να βλέπωμεν κλαδιά,
Να φευγωμ' απ' τον Κόσμον, για την πικρή σκλαβιά,
να χάνωμεν αδέλφια, Πατρίδα και γονείς,
τους φίλους, τα παιδιά μας κι όλους τους συγγενείς;

2. Καλλιό 'ναι μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνοι σκλαβιά και φυλακή!...

3. "Ω Βασιλεύ του Κόσμου, ορκίζομαι σε Σέ,
στην γνώμην των Τυράννων να μην έλθω ποτέ!
Μήτε να τους δουλεύσω, μήτε να πλανηθώ
εις τα ταξίματά τους, για να παραδοθώ.
Εν όσω ζω στον κόσμον, ο μόνος μου σκοπός,
για να τους αφανίσω, θε να 'ναι σταθερός.
Πιστός εις την Πατρίδα, συντρίβω τον ζυγόν,
αχώριστος για να 'μαι υπό τον στρατηγόν.
Κι αν παραβώ τον όρκον, ν' αστράψ' ο Ουρανός
και να με κατακάψη, να γένω σαν καπνός!''


( OSAMA BI LINE )

kung
EN B
 
Δημοσ.: 63

Δημοσίευσηαπό adreas » Τετ Ιούλ 06, 2005 6:15 pm

guru έγραψε:Παρασύρθηκα και εγώ και έγραψα κάτι αμπελοφιλοσοφίες, τις οποίες όμως τις έσβησα σε «ένδειξη διαμαρτυρίας».


Για τι πράμα διαμαρτύρεσαι καλέ και γιατί διαμαρτύρεσαι με τέτοιο χρώμα? Στραβώθηκα να το διαβάσω.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Μυστήριο!!!!

Δημοσίευσηαπό ex_hustler » Πέμ Ιούλ 07, 2005 2:17 pm

Γειά σου Άρη,
βάζω το παρακάτω γιατί το βρίσκω ενδιαφέρον και λέει για τον καθηγητή Λιαντίνη. Είναι από το website του Εθνους και το link είναι
http://www.ethnos.gr/article.asp?catid= ... pubid=9262

Δώσε ιδιαίτερη προσοχή στο παρακάτω τμήμα του κείμενου το οποίο η φαντασία μου μου επιτρέπει να φανταστώ ότι ο σκελετός ήταν από ....γίγαντα? Η διαστάσεις 8m*1m*1,20m είναι ... ΓΙΓΑΝΤΙΕΣ. Μήπως δε κατάλαβα εγώ κάτι σε αυτό το σημείο...? Αλλά το λέει καθαρά... "βρέθηκε ανθρώπινος σκελετος"....
Το ιδιαίτερο τμήμα (copy-paste από το άρθρο) είναι:

"Σε απόσταση 250 μέτρων ανατολικά του συγκεκριμένου σημείου, όπου τους υπεδείχθη από συγγενικό του Λιαντίνη πρόσωπο. Bρέθηκε ανθρώπινος σκελετός σε μικρή σπηλιά που είχε διαστάσεις 8 μέτρα μήκος, 1 μέτρο πλάτος και 1,20 μ. ύψος



ολόκληρο το άρθρο
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
EΠTA XPONIA META THN EΞAΦANIΣH TOY
Aυλαία στο θρίλερ Λιαντίνη

Σε μια σπηλιά στον Tαΰγετο βρέθηκαν τα οστά του καθηγητή, όπως βεβαιώνουν συγγενείς του. Tο μέρος υπέδειξε ξάδελφός του, που κρατούσε επί 7 χρόνια το μυστικό. Δίπλα του υπήρχε μια χρησιμοποιημένη σύριγγα

Γράφουν Aργυρώ Λύτρα, Πέτρος Tσώνης

[7.7.2005] Tο ίδιο πέπλο μυστηρίου που διάλεξε για να καλύψει την εξαφάνισή του πριν από επτά χρόνια, διάλεξε για να αποκαλύψει τα ίχνη του θανάτου του ο καθηγητής Δημήτρης Λιαντίνης.
Στον Tαΰγετο έπεσε, χθες, η αυλαία της πολυσυζητημένης υπόθεσης. Συγγενείς και αστυνομικοί είναι βέβαιοι ότι τα οστά που βρέθηκαν σε σπηλιά του Tαϋγέτου ανήκουν στον Λιαντίνη. Aπομένει βέβαια και η τυπική επιβεβαίωση, που θα πραγματοποιηθεί μετά την εξέταση DNA από την ιατροδικαστική υπηρεσία Aθηνών.
H επιχείρηση ξεκίνησε χθες στις 9 το πρωί, όταν άντρες της Aστυνομικής Διεύθυνσης της Λακωνίας με επικεφαλής τον αστυνομικό διευθυντή Xρήστο Λυμπερέα, με τη συνδρομή ανδρών της EMAK και του Oρειβατικού Συλλόγου Σπάρτης και παρουσία του ιατροδικαστή του Nοσοκομείου Σπάρτης, κ. Γεώργιου Σολωμού, μετέβησαν στη θέση «Πόρτες› Tαϋγέτου.

Δικά του αντικείμενα
Σε απόσταση 250 μέτρων ανατολικά του συγκεκριμένου σημείου, όπου τους υπεδείχθη από συγγενικό του Λιαντίνη πρόσωπο. Bρέθηκε ανθρώπινος σκελετός σε μικρή σπηλιά που είχε διαστάσεις 8 μέτρα μήκος, 1 μέτρο πλάτος και 1,20 μ. ύψος.
Mαζί με τα οστά βρέθηκαν διάφορα αντικείμενα και συγκεκριμένα ένα στυλό, ένα πακέτο τσιγάρα -που ήταν η μάρκα που κάπνιζε ο Λιαντίνης- μια χρησιμοποιημένη σύριγγα, μια άδεια αμπούλα, δύο άδεια κουτιά «υπνοστεντόν› και ένα μπουκάλι μισογεμάτο με κρασί.
O σκελετός θα αποσταλεί στην ιατροδικαστική υπηρεσία Aθηνών και τα αντικείμενα στη διεύθυνση εγκληματολογικών ερευνών.
Στην περιοχή βρίσκονται η Διοτίμα Λιαντίνη, κόρη του καθηγητή, με τον σύζυγό της, καθώς και τα αδέρφια του, οι οποίοι κατόπιν παρακλήσεως προς τις αστυνομικές αρχές, έφτασαν μέχρι την περιοχή και αντίκρισαν τον σκελετό και τα ευρήματα.
Σύμφωνα με πληροφορίες, το μυστικό της προ επταετίας ενέργειάς του ο Λιαντίνης είχε εκμυστηρευτεί σε ξάδερφό του, ο οποίος είχε δεσμευτεί στον μέλλοντα αυτόχειρα να το αποκαλύψει μετά την παρέλευση επταετίας.

--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------

ex_hustler
EN B
 
Δημοσ.: 67

Re: Μυστήριο!!!!

Δημοσίευσηαπό orck » Πέμ Ιούλ 07, 2005 2:26 pm

ετσι οπως το καταλαβαινω εγω αναφερεται στις διαστασεις τις σπηλιας

ex_hustler έγραψε:"Σε απόσταση 250 μέτρων ανατολικά του συγκεκριμένου σημείου, όπου τους υπεδείχθη από συγγενικό του Λιαντίνη πρόσωπο. Bρέθηκε ανθρώπινος σκελετός σε μικρή σπηλιά που είχε διαστάσεις 8 μέτρα μήκος, 1 μέτρο πλάτος και 1,20 μ. ύψος

orck
Competition
 
Δημοσ.: 447

Δημοσίευσηαπό kung » Πέμ Ιούλ 07, 2005 3:04 pm

o orck εγραψε:

ετσι οπως το καταλαβαινω εγω αναφερεται στις διαστασεις τις σπηλιας


OXI HTAN (LIADINODINOSABROS) 8O




( OSAMA LIADINO BI LINE)
:?

kung
EN B
 
Δημοσ.: 63

Re: Μυστήριο!!!!

Δημοσίευσηαπό Άρης » Πέμ Ιούλ 07, 2005 3:18 pm

ετσι οπως το καταλαβαινω εγω αναφερεται στις διαστασεις τις σπηλιας

Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108

Re: Μυστήριο!!!!

Δημοσίευσηαπό kung » Πέμ Ιούλ 07, 2005 3:35 pm

Aris έγραψε:
ετσι οπως το καταλαβαινω εγω αναφερεται στις διαστασεις τις σπηλιας




SALAM ALEKOUM :D


OSAMA LIADINO BI LINE[size=24]

kung
EN B
 
Δημοσ.: 63

Re: Μυστήριο!!!!

Δημοσίευσηαπό arkoudos » Πέμ Ιούλ 07, 2005 3:41 pm

kung έγραψε:
Aris έγραψε:
ετσι οπως το καταλαβαινω εγω αναφερεται στις διαστασεις τις σπηλιας




SALAM ALEKOUM :D


OSAMA LIADINO BI LINE[size=24]

arkoudos
EN B
 
Δημοσ.: 59

Δημοσίευσηαπό ex_hustler » Πέμ Ιούλ 07, 2005 3:44 pm

εντάξει νικήσατε! μόνο εγώ βλέπω τέρατα και σημεία εκεί που δεν υπαρχουν!

Παναγιώτη (orck) τελικά τη σπηλιά εννοεί....

:oops: :oops:

ex_hustler
EN B
 
Δημοσ.: 67

Δημοσίευσηαπό adreas » Πέμ Ιούλ 07, 2005 10:57 pm

Ade, arketa paixame, gia na epanelthoume ligo sto thema mas. Ari, eho aporeies:

1) Otan exafanistike o Liadinis, den ton ixera katholou alla nomizo oti kati eihe parei t' ayti mou mallon stis eidiseis.

2) prin kamia vdomada emfanizetai to paron thread. To diavazo kai mathaino gia Liadini, arhizoume kouvedoula sto forum, apo do meria ton syzitao me tous filous mou klp.

3) Se ligotero apo vdomada, emfanizetai o skeletos meta apo 7 hronia!!!


Ma ti symptosara einai ayti? Ama tin akouge o Jung tha etrive ta heria tou mehri na vgaloune kalous. Eimai o monos pou tou fainetai to olo skiniko aytis tis teleytaias vdomadas ligo mystirio?

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Δημοσίευσηαπό Άρης » Πέμ Ιούλ 07, 2005 11:09 pm

Είδες…….. από τον Πουλιανο ξεκίνησε και λέγε λέγε…………..

Παρακαλώ του συντονιστές να σημειωθεί το ρεκόρ των 1000…….τόσων αναγνώσεων στο βιβλίο Γκίνες του φόρουμ και να κλείσει το ποστ

Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Αερολογίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες