Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 4:44 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

Ένα sait για πιλότους paramotor

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

Ένα sait για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό arisk » Τετ Οκτ 18, 2006 9:39 pm

Επιτέλους οι πιλότοι paramotor στην Ελλάδα έχουν το δικό τους sait .
Νέα, επικοινωνία, εξοπλισμός ,service και πολλά linκ

Δείτε την δοκιμαστική σελίδα ppg.gr

arisk
EN D
 
Δημοσ.: 125

Re: Ένα sait για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό debill » Πέμ Οκτ 19, 2006 9:09 pm

Ωραία σελίδα Άρη, αλλά άμα αυτοί οι PaPaGίδες γράψουν έστω και μια γραμμούλα στο foroum θα ήμουν πολύ χαρούμενος.
Έχουμε forum eδω και δέκα μήνες Άρη, με την ευγενή χορηγία των mmk και είμαστε όλοι κι΄ όλοι 10, εσύ που ήσουν?

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς

deBill SV2CUP
Το χόμπυ που σε κάνει να έχεις ψηλά το κεφάλι!!!
Το paramoter είναι ένας τεράστιος ανεμιστήρας στην πλάτη του πιλότου για να τον κρατάει δροσερό. Αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί όταν σταματήσει να γυρνά ο ανεμιστήρας ο πιλότος ιδρώνει!!!
debill
EN D
 
Δημοσ.: 136

Re: Ένα sait για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό arisk » Παρ Οκτ 20, 2006 4:26 am

Δεν είχα χρόνο τον τελευταίο καιρό και ιντερνετ, γι αυτό ήμουν εκτός.

Δέκα εσείς , δέκα εμείς και δέκα οι άλλοι κάτι μπορεί να γίνει.

arisk
EN D
 
Δημοσ.: 125

Re: Ένα sait για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό arisk » Τετ Μάιος 02, 2007 12:27 am

debill\";p=\"7715 έγραψε:Ωραία σελίδα Άρη, αλλά άμα αυτοί οι PaPaGίδες γράψουν έστω και μια γραμμούλα στο foroum θα ήμουν πολύ χαρούμενος.
Έχουμε forum eδω και δέκα μήνες Άρη, με την ευγενή χορηγία των mmk και είμαστε όλοι κι΄ όλοι 10, εσύ που ήσουν?

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς


είμαστε δυό είμαστε τρείς απο 7 είμαστε 34σσερεις.................................φορέστε τα παραμοτέρ να γινουμε 1013ςςςς και προετοιμαστείτε για τον γύρο της πελοπονήσου παραμοτεράδες και τραίκάδες.
Πρέπει επιτέλους και η Ελλάδα να φαίνεται στα διεθνή περιοδικά .

Μην αμελείτε να παίρνετε την πτήση σας.
http://www.ppg.gr
youtube. ariskol
arisk
EN D
 
Δημοσ.: 125

Re: Ένα site για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό harris » Πέμ Μάιος 03, 2007 12:13 pm

Ειπαμε να μιλανε οι αλλοι,αλλα και εσυ ρε Βασιλη.Τι γινετε εκει πανω στην βορεια ελλαδα ρε παιδια,δεν πεταει κανενας?Εκτος απο μενα και τον Αρη,φαινετε να μην νοιαζετε κανενας.Τελος παντων,πολλα καινουργια συμβαινουν στον χωρο,και ενοψη καλοκαιργιου,ας συναντιωμαστε συχνοτερα. Οποιος πραγματικα ενδιαφερετε για το παραμοτερ,πρεπει να γινει συνδρομητης στο μοναδικο και καταπληκτικο περιοδικο, www.paramotormag.com

harris
EN A
 
Δημοσ.: 8

Re: Ένα sait για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό debill » Πέμ Μάιος 03, 2007 6:10 pm

Γεια σας παιδιά.
Συγνώμη για την απουσία μου , αλλά έχει πέσει πολλή δουλειά και δεν προλαβαίνω να ανοίξω ούτε το PC.
Τώρα αν πετάμε στην Βόρειο Ελλάδα ? πετάμε, δε λέω, κλέβουμε λίγο χρόνο. Και ο Αιμίλιος , ακόμα να βάλει την πτήση του στην Λάρισα έχει ένα προβληματάκι
Άλλωστε εδώ είναι όλες οι τελευταίες πτήσεις μου
Μεγάλη Πέμπτη το Top 80 έσπασε ελατήριο πιστονιού στις 120 ώρες, περιμένω κυλινδροπίστονο και ελπίζω να είναι έτοιμο πριν την Κόνιτσα.
Πολλή καλή ιδέα για τον γύρο της Πελοποννήσου ,αλλά τώρα η προσοχή μου είναι στραμένη στην Κόνιτσα στις 20/28/5/07.
Το Πρωτάθλημα δεν το χάνω και θα χαιρόμουνα να σας δω εκεί για να πετάξουμε παρέα και ελεύθερο.
Η επόμενη άδεια θα είναι κατά τον Οκτώβριο, για κανά Τour Paramotor ή
για την συνάντηση των υπερελαφρων ή για την 1η συνάντηση PPGδων, βλέπουμε και κάνουμε αλλά πείτε καμιά ημερομηνία για να οργανωθούμε….
:lol: :lol: :lol:

deBill SV2CUP
Το χόμπυ που σε κάνει να έχεις ψηλά το κεφάλι!!!
Το paramoter είναι ένας τεράστιος ανεμιστήρας στην πλάτη του πιλότου για να τον κρατάει δροσερό. Αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί όταν σταματήσει να γυρνά ο ανεμιστήρας ο πιλότος ιδρώνει!!!
debill
EN D
 
Δημοσ.: 136

Re: Ένα sait για πιλότους paramotor

Δημοσίευσηαπό arisk » Παρ Μάιος 04, 2007 12:00 am


Μην αμελείτε να παίρνετε την πτήση σας.
http://www.ppg.gr
youtube. ariskol
arisk
EN D
 
Δημοσ.: 125


Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες