Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 10:38 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Αγγελίες Αγγελίες εξοπλισμού

Αγγελίες εξοπλισμού

Phi Symphonia S 20 (24 m2), Super High EN A, 65-85 kg

Οι πωλήσεις και οι αγορές μέσα από αυτό το φόρουμ δεν σχετίζονται με την ιστοσελίδα sky.gr και δεν αποφέρουν κανένα έσοδο ή άλλο όφελος για το sky.gr. Οι πωλητές και οι αγοραστές είναι οι αποκλειστικοί απολύτως υπεύθυνοι για τις συναλλαγές.

Συντονιστές: sarropoulo, Moderators

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πωλήσεις και οι αγορές μέσα από αυτό το φόρουμ δεν σχετίζονται με την ιστοσελίδα sky.gr και δεν αποφέρουν κανένα έσοδο ή άλλο όφελος για το sky.gr. Οι πωλητές και οι αγοραστές είναι οι αποκλειστικοί και απολύτως υπεύθυνοι για τις συναλλαγές. Το sky.gr δεν φέρει καμία ευθύνη για τις συναλλαγές και τα προϊόντα που αναφέρονται στις συζητήσεις που ακολουθούν. Συμμετέχοντας στις συζητήσεις δηλώνετε ότι έχετε διαβάσει και έχετε αποδεχθεί τους όρους αυτούς.

Phi Symphonia S 20 (24 m2), Super High EN A, 65-85 kg

Δημοσίευσηαπό madnomad » Τετ Ιουν 28, 2023 12:39 am

Phi Symphonia S 20 (24 m2 flat area)
Super High EN A
Weight Range: 65 - 85 kg
2018 μοντέλο
60 ώρες πτήσης
1.100 ευρώ
Τηλ.: 6993 721 722

Η πτέρυγα Phi Symphonia είναι εξαιρετικά ασφαλής, με καταπληκτικές επιδόσεις για ΕΝ Α! Τη λάτρεψα για την απίστευτη ευκολία χειρισμού κατά την απογείωση, την πτήση και την προσγείωση, αλλά και για το θερμικάρισμα και το πρώτο μου XC. Είναι πανεύκολο να μείνει κανείς στον αέρα με τη Phi Symphonia! Είναι, λοιπόν, ιδανική για πρώτη πτέρυγα, που μπορεί κανείς να κρατήσει για χρόνια, καθώς οι επιδόσεις της είναι πολύ καλύτερες από αυτές των περισσότερων ΕΝ Α. Αυτό ακριβώς έκανα κι εγώ, ώσπου ήρθε η ώρα να περάσω σε άλλη κατηγορία.

Η πτέρυγα ελέγχθηκε προσφάτως και βρίσκεται ακόμα σε εξαιρετική κατάσταση, όπως θα δείτε στην επισυναπτόμενη έκθεση ελέγχου. Έκτοτε έχει χρησιμοποιηθεί μόνο για 5 ώρες περίπου. Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, υπήρχε μια μικροσκοπική τρύπα, την οποία μπάλωσα, γιατί η κοπέλα μου πάτησε κατά λάθος την πτέρυγα πριν την πρώτη μου πτήση :-( Θα δείτε και ένα σημάδι στο κάλυμμα της δεξιάς τροχαλίας της επιτάχυνσης, αλλά αυτό είναι καθαρά αισθητικό θέμα.

01.JPG

02.jpg

03.JPG

04.jpg

05.jpg

06.JPG

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.JPG

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία απο madnomad την Σάβ Μαρ 02, 2024 12:17 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
madnomad
EN A
 
Δημοσ.: 5

Re: Phi Symphonia S 20 (24 m2), Super High EN A, 65-85 kg

Δημοσίευσηαπό madnomad » Σάβ Μαρ 02, 2024 12:17 am

Νέα τιμή: 1.100 ευρώ!

madnomad
EN A
 
Δημοσ.: 5


Επιστροφή στην Αγγελίες εξοπλισμού

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες