Ημερομηνία Τετ Οκτ 18, 2017 12:27 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

Eκλογές ΑΟΚ

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

Eκλογές ΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aok » Παρ Οκτ 06, 2017 2:05 pm

Ο ΑΟΚ ανακοινώνει τη διενέργεια γενικής συνέλευσης την Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017, με αντικείμενο τον απολογισμό του έτους και τις εκλογές για νέο Δ.Σ. Η γενική συνέλευση θα γίνει στο δημαρχείο Πλαταιών στις 10:30. Δικαίωμα ψήφου και υποψηφιότητας έχουν όλα τα ταμειακώς ενήμερα μέλη. Όσοι επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα θα πρέπει να ενημερώσουν τον ΑΟΚ τουλάχιστον 10 ημέρες πριν τις εκλογές στέλνοντας e-mail στο aokitheron@gmail.gr

.....γιατί αν δεν πετάς στα σύννεφα ....η ζωή αυτή δεν παλεύεται......
aok
DHV2

Δημοσ.: 83

Re: Eκλογές ΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Δευτ Οκτ 09, 2017 9:37 am

η ετησια συνδρομη μπορει να πληρωθει την μερα των εκλογων η ουτε τοτε γινεται δεκτη ?? μιας και αριθμος λογαριασμου για καταθεση δεν υπαρχει και οσες φορες προσπαθησα να βρω τον ταμια αυτο δεν κατεστη δυνατο η δεν εγιναν δεκτα τα χρηματα απο αλλο μελος του ΑΟΚ μιας και δηλωσε αναρμοδιος να δεχθει τη συνδρομη....

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition

Δημοσ.: 1198

Δημοσίευσηαπό ChristosPapadakis » Δευτ Οκτ 09, 2017 12:17 pm

Παναγιώτη καλημέρα. Μιάς και αναφέρεσαι σε εμένα ( γιατί εμένα είχες ρωτήσει μία μόνο φορά), πράγματι δεν πήρα τη συνδρομή , γιατί μέχρι τότε το ΔΣ είχε αποφασίσει χρήματα να διαχειρίζεται μόνο ο ταμίας. Στη συνέχεια όταν αυτό άλαξε σε ρώτησα εγώ 2 φορές αν θες να πληρώσεις την συνδρομή ,και τις 2 φορές μου είπες ‘’όχι τώρα’’ (τότε που συζητήσαμε και για τα λάδια αν θυμάσε).
Αυτό για να μην δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις

Οσο για τις οφειλές ναι μπορούν να πληρωθούν την ημέρα των εκλογών.

Πάντα φιλικά και το ξέρεις
Χρήστος

Όλες μέ θέλουν γιά το πανί μου !
ChristosPapadakis
DHV1

Δημοσ.: 15

Δημοσίευσηαπό KITSMAN » Δευτ Οκτ 09, 2017 1:47 pm

Χρηστο μαλλον δε θυμασαο καλα τη συζητηση...σου ζητησα επανειλημμένα να αναρτησετε τον αριθμο λογαριασμου που θα μπορουσαμε να καταθεσουμε τα χρηματα, στη συζητηση μας για τα λαδια, με παρεπεμψες στον Τασο Χαψα οππως και εκανα ο οποιος δεν μπξκε στον κοπο να απνατησει ποτε...υπαρχει αλλωστε ο μονολογος και σου ειπα οτι θα πληρωσω την συνδρομη απο το ιντερνετ γιατι δε βρισκομαστε ποτε ολοι οποτε θελουμε... αρνηθηκες να δεχθεις τα χρηματα γιατι δεν ηθελες να ανακατευθεις....δικαιολογημενα ισως...
στην μονη φαση που αρνηθηκα να πληρωσω τη συνδρομη ηταν στην κοπη τη πιτα μετα τον εντυπωσιακο λογο του προεδρου....μαλιστα σε τηλεφωνικη συζητηση που ειχαμε σου ειπα οτι θα πληρωσω τη συνδρομη γιατι υπηρχε η αισθηση οτι θα διορθωθει το ολο λαθος στην απογειωση και μαλιστα να δωσουμε και περισσοτερα χρηματα για βοηθεια....μιας και εκει κανουμε το hobby μας και α μη τι αλλο δεν παιζουμε με τις περιουσιες κανενως....
το οτι λοιπον αρνηθηκα να πληρωσω τη συνδρομη εγινε μονο στη κοπη τη πιτα και ποτε αλλωτε....
ολες τις αλλες φορες αρνηθηκατε να τη δεχθειτε....
το οτι δε θα εχω δικαιωμα να ψηφισω νομιζω οτι δεν απαλασει κανεναν απο τις ευθυνες των καλων που πράττει(Αιμιλιος...παλι καλα) και οσων παρατυπα και παρανομα ενεργουν...

το οτι καποιος δεν θα ειναι μελος του ΑΟΚ δεν σημαινει οτι θα παψει να επισημαινει τα κακως κειμενα....για ενα κοινοχρηστο χωρο που εχουν ολοι δικαιωματα και υποχρεωσεις....
φιλικα παντα μιας και εισαι απο τους συμπαθεις ανθρωπους...

καλά είμαι εγω;
ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ...
KITSMAN
Competition

Δημοσ.: 1198

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης